LG QuickMemo piedāvā ērti lietojamu navigāciju

LG QuickMemo oficiāli ir nonācis arī Latvijā un Optimus 4X HD, Optimus L7 (ar jaunāko OS atjauninājumu V10G) un Optimus L5 lietotāji būs pirmie, kas varēs šo funkciju izmantot praksē. Šī funkcija ļauj satvert, pielāgot, komentēt un dalīties ar saturu vienkārši, neizmantojot speciālu ekrāna irbuli.

LG Optimus 4X HD telefons un QuickMemo funkcija

Ar LG QuickMemo lietotāji var ne tikai veikt jebkura satura ekrānšāviņus, piemēram digitālo žurnālu un fotogrāfiju, bet arī personalizēt un dalīties ar tiem ar saviem draugiem. Atrodoties ceļā, iespējams veikt kartes ekrānšāviņus, kurā dažādus komentārus var izdarīt ar pirkstu, un augšuplādēt tos sociālo tīklu vietnēs, piemēram, Facebook un Twitter, izmantojot sms vai e-pastus.

QuickMemo logo

Vai tā būtu iecienītākā web lapa vai skaistas fotogrāfijas, LG QuickMemo ļauj lietotājam realizēt savas idejas daudz personīgākā un aizraujošākā veidā. Izmantojot LG QuickMemo, lietotāji var sevi neierobežot ar konkrētiem teksta laukumiem un piešķirt individualitāti, nokrāsu un pat emocijas savai komunikācijai, ko līdz šim nevarēja izdarīt ar vienkārša teksta palīdzību.