Fricis Hānsens radījis jaunu krēslu un gaismas objektu sēriju

Fricis Hāzens (Fritz Hansen) nesen atklājis divu jaunu produktu sērijas – krēslus un KAISER idell lampas.

Krēslu sēriju, ko dizainējusi ir Sesīlija Manca (Cecilie Manz), raksturo neformāls un viegli saprotams stils, kāds visbiežāk sastopams Skandināvijas valstīs. Šajā krēslu sērijā neatradīsiet sarežģītas formas un līnijas, jo tie veidoti vienkāršā stilā, apvienojot amatniecības labākās tradīcijas ar rūpniecisko produkcijas ražošanu.

Krēsli

Sēdekļa apvalks ir polsterēts, apvilkts ar vieglu, bet izturīgu audeklu, un papildināts ar nelielām ādas detaļām. Rāmis ir veidots no plastikas, bet ārējā apdare ir divos pelēkos toņos. Krēsli lieliski iekļausies dažādos interjeros un pielāgosies dažādām vidēm.

Krēsls un lampa

Fricis Hānsens savu dizaina lampu sēriju apvienojis vēl kādu oriģinālu zīmolu – KAISER idell lampu kolekciju, ko 1930.gadā dizainējis Kristians Dells (Christian Dell). KAISER idell lampu asimetriskais dizains ir ne tikai zīmola, bet arī laikmeta raksturojošā iezīme.

Lampa

Ražotas no austas kvalitātes tērauda un krāsotas ar rokām tikai tām raksturīgajās krāsās, KAISER idell dizaina gaismas objekti izceļas ar savu unikālo kvalitāti, precīzi veidotajām detaļām un tīro dizainu.

Lampa