LG atklāj pasaulē spožāko portatīvo LED SMART projektoru ar MAX 700 ANSI lūmeniem

LG vienmēr mērķtiecīgi attīstījuši jaunus un inovatīvus projektorus, kas sevī integrē jaunākās tehnoloģijas, apvienojumā ar kreatīvu un estētisku dizainu. Arī šis gads nav nekāds izņēmums. LG vēlreiz apliecinās savas līdera pozīcijas LED projektoru tirgū, prezentējot jaunākos modeļus, kas var lepoties ar funkcionalitāti, pārsteidzoši spilgtu un skaidru attēlu un iespaidīgi labu izskatu.

LG PA70G LED SMART projektors

LG sākuši ražot PA70G sēriju, kas ir līderis savā klasē ar 700 ANSI lūmeniem, padarot to par pasaulē spožāko portatīvo LED Smart projektoru. Iespaidīgais spilgtums tiek papildināts ar kristāldzidru skaidrību un kontrastu – WXGA (1280×800) izšķirtspēju un 15,000:1 kontrasta attiecību. Tiek garantēts, ka PA70G sērijas modeļu darbība būs 20 gadi, lietojot to 4 stundas dienā.

Jaunajiem modeļiem iespaidīgs uzlabojums ir Intel’s Wireless Display (WiDi) tehnoloģija, kas nodrošina bezvadu savienojamību ar datoriem, pārvēršot šo projektoru par neaizstājamu daļu no biznesa, izklaides, mākslas, izglītības un citām radošajām jomām. Projektoram ir arī vairākas USB izejas, kas nodrošina savienojamību ar citām ierīcēm.

Inovatīvs un stilīgs, šis produkts ir 2012. gada prestižās red dot dizaina balvas saņēmējs. Turklāt tas ietver comfort-evoking 3W+3W iebūvēto stereo skaņas projekciju un dabai draudzīgu dizainu, kurā nav izmantots kaitīgais dzīvsudrabs.

LG PB60G sērijas portatīvie LED projektori ir slaikākie un kompaktākie LED projektoru tirgū. Tie ir pietiekami šauri, lai tos varētu ērti pārvietot un paņemt līdzi. PB60G sērija, kas drīz tiks laista pārdošanā, būs jauns sasniegums LG produktu dizaina portfolio.

  • marrtins

    Cena?

  • Edza

    700$