Sajūti sportisko garu kopā ar LG QuickMemo™

LG Electronics (LG) paziņojuši par jaunu virtuālo kampaņu, kurā Facebook lietotāji var atbalstīt savus iemīļotākos sportistus, kā arī radītu paši savus uzvaras mirkļus, ar kuriem dalīties caur unikālu LG Mobile’s UX funkciju – LG QuickMemo™.

QuickMemo™ Facebook konkurss

Atzīmējot jau atklāto sporta sezonu, LG Mobile rīko digitālu pasākumu “Iztēlojies vairāk ar QuickMemo™”, kas sastāv no divām daļām. Pirmajā pasākumā, kas notiks no 6. -18. jūlijam, dalībnieki varēs izteikt atbalstu saviem mīļākajiem sportistiem vai arī draugiem, kuri īsteno personiskus mērķus, nosūtot viņiem ziņojumus caur QuickMemo™. To var izdarīt LG Mobile Facebook lapā.

Kampaņas otrajā daļā (19.jūlijs-12.augusts) fani varēs piedalīties interaktīvā spēlē LG Mobile Facebook fanu lapā, kurā būs iespēja izveidot savus personiskos uzvaras brīžus futbolā, vingrošanā vai autosacīkstēs, lai parādītu tos saviem draugiem, izmantojot QuickMemo™.

LG Facebook lapā dalībniekiem būs arī iespēja iegūt LG Optimus viedtālruņus. Būs iespējams vinnēt tādus LG tālruņus kā Optimus Vu:, Optimus L7 un Optimus 4X HD, kuros QuickMemo™ ļauj lietotājam izdarīt piezīmes jebkurā no tālruņa ekrāniem, neatverot atsevišķas programmas.