PRADA no LG 3.0 – emocionālā piesaiste pret tehnoloģiskajām funkcijām

Pēdējā laikā viedtālruņu ražotāji galvenokārt pievērsuši uzmanību lietotāju nodrošināšanai ar pašām jaunākajām tehnoloģijām, nevis izveidojuš ierīci, kas tieši uzrunā  patērētāju vajadzības un sniedz emocionālu piepildījumu. Mūsdienās viedtālrunis atspoguļo sava īpašnieka identitāti, vērtības un gaidas. Tas ir privātas informācijas glabātājs un patiešām personisks lietotāja dzīves elements. PRADA un LG apvienojušies jau trešo reizi, lai izveidotu unikālu viedtālruni, kas ne tikai var lepoties ar iespaidīgu funkciju klāstu, bet ir arī veidots pēc unikālas filozofijas, kas lietotājam ļaus emocionāli aizrauties ar šo tālruni.

LG Prada (P940) telefons

Lietotāja interfeiss

Tas, kas tālruni PRADA no LG 3.0 padara īpašu, ir elementi, kuros izpaužas PRADA dizaina filozofija. Starp tiem ir arī PRADA lietotāja interfeiss. Atšķirībā no citiem viedtālruņiem, kuru interfeiss ir vairāk standartizēts, PRADA lietotāja interfeiss veidots PRADA minimālisma dizaina filozofijā.

Lietotāja interfeisa elementi, kuri jāizceļ īpaši:

  • Krāsu palete: melns, balts un ogļu pelēks
  • Ikonas: īpaši dizainētas ikonas, ieturētas minimālisma koncepcijā, kas dizainētas tā, lai tās varētu uzzīmēt ar vienu līniju. Lietotājam būs arī iespēja pārveidot lejuplādētās aplikācijas šajā koncepcijā.
LG Prada (P940) telefons

Saffiano

LG, strādājot kopā ar PRADA, uz tālruņa PRADA no LG 3.0 aizmugurējās daļas attēlo PRADA parakstu Saffiano. Šī elementa iekļaušana padara ierīci maigāku un  un personiskāku lietotājam.

LG dizaineri strādājuši plecu pie pleca ar PRADA dizaineriem, lai izveidotu elementu uz plastikas korpusa un pielāgotu to vienotajai un izliektajai virsmai. Saffiano iekļaušana padara ierīces izskatu maigāku, kas padara to lietotājam personiskāku. Saffiano elements ir arī simbols ierīces funkcionālajām un personiskajām vērtībām.

LG Prada (P940) Android telefons

Vienots dizains

Veidojot šo ierīci, PRADA un LG balstījušies vienkāršā minimālisma pieejā. Ierīces izskats ir gluds un vienkāršs, nodrošinot elegantu apdari.

Šis tālrunis var lepoties arī ar LG peldošās masas tehnoloģiju, kas optiski ierīci padara slaidāku ar minimālie cietajiem taustiņiem, kas pilnveido gludo apdari. Tālrunis ir tikai 8.5mm plāns. PRADA logo izvietošana priekšā un aizmugurē kalpo kā atgādinājums luksus modes nama ieguldījumam izstrādājot un plānojot telefonu PRADA no LG 3.0.

PRADA no LG 3.0 piedāvā vairāk, nekā tikai virkni tehnisko specifikāciju – tas piedāvā arī emocionālo pieredzi. Lietotāji varēsi izbaudīt laiku, lietojot šo modes viedtālruni. Turklāt šis ir pirmais un vienīgais viedtālrunis, par kuru lietotāji apzīmējuši kā “emocionāls pieskāriens” un “seksīgs” Android tālrunis.