Tehniskā specifikācija viedtālruņos vairs nav prioritāra

Viedtālruņi kļūst arvien pieejamāki un arvien vairāk lietotāji pāriet no parastajiem tālruņiem uz augstas kvalitātes viedtālruņiem, galveno uzmanību pievēršot divām lietām: “Displejam un Dizainam”. Lietotājiem svarīgs ir ekrāna izmērs, kas atbalstītu augsta līmeņa multimediju koplietošanu un ko varētu viegli lietot esot ceļā.

Optimus L7 (P700) Android telefons

Viedtālruņu tehniskā specifikācija kļūst arvien atšķirīgāka dažādiem augstas kvalitātes viedtālruņiem, tāpēc arvien svarīgāks telefona izvēles parametrs kļūst dizains. Patiesībā tehnoloģiju tirgū galvenā uzmanība tiek pievērsta jauno Android tālruņu dizainam.

L-Style sērija piedāvā vislielākos displejus starp saviem konkurentiem, nodrošinot vislabāko mobilās izklaides skatīšanās pieredzi. Ar Android aprīkotās L-Style ierīces ir 4,3 collu Optimus L7, 4,0 collu Optimus L5, 3,2 collu Optimus L3.

L-Style sērijas tālruņi sastāv no vairākiem zīmīgiem dizaina  elementiem, tostarp modernas kvadrātveida formas ērtai turēšanai un bezšuvju izkārtojuma ar intuitīviem taustiņiem, dizaina ar metāliskiem akcentiem un “jutekliski slaidas formas”, kas dabiski piesaista uzmanību.

Piedāvājot uz dizainu orientētus tālruņus plašākai auditorijai – LG piedāvā L-sērijas tālruņus ar gludu, stilīgu dizainu, kas mobilo ierīci pārvērš modes aksesuārā.

Šodienas plašajā viedtālruņu izvēlē pircēji meklē kaut ko vairāk savu vēlmju apmierināšanai, nekā tikai mobilās tehnoloģijas. Jo vairāk cilvēki pāriet no parasto funkciju tālruņiem uz viedtālruņiem, arvien vairāk pierādās fakts, ka displejs un dizains ir nozīmīgi faktori, kas nosaka pircēju izvēli par labu konkrētam tālrunim.

LG uzvars uz dizainu atspoguļo arī citu galveno ražotāju fokusu, kas vairs neaprobežojas tikai tehnisko specifikāciju, bet uzsver nevainojamas un dizainiskas detaļas.

 • Diemžēl šeit rakstītajam nevar piekrist. Visiem taču ir zināms, ka lai softs darbotos labi ir vajadzīgi kārtīgi dzelži un nekā savādāk.

 • :/

  Uz ko šī raksta autors naivi cer? Ka jebkurš biznesmenis, jebkura mājsaimniece grib stilīgu, bet tehniski aprobežotu telefonu? Tieši tagad vairāk kā jebkad ir svarīgi tehniskie parametri. Kāpēc tad tagad ir izlaists tāds mūsdienu tehnoloģiju brīnums kā Samsung Galaxy S3? Ne viņam dizains stilīgs, ne ekrāns milzīgs, bet skatoties, kas lācītim vēderā var atrast kaut ko tādu, par ko vēl ilgi runās. Tāpēc jau arī LG ir slīkstoša firma. Iet pa nepareizi taku.

 • Resnais

  tekstā rakstīts, ka
  Viedtālruņu tehniskā specifikācija kļūst arvien atšķirīgāka dažādiem augstas kvalitātes viedtālruņiem, tāpēc arvien svarīgāks telefona izvēles parametrs kļūst dizains.
  Kaut kā neloģiski šķiet. Dizainam, manuprāt, tieši paliktu augstāka nozīme, ja tehniskā specene būtu tieši līdzīga?

 • Sandris Pakalns

  Es dizainam nepievēršu tik lielu uzmanību, kā procesoram! Nepirktu, kautkādu telefonu ar 800 MHz procesoru, kuram pat vairs Android 4.0 negrib izlaist!