LG Electronics prezentē jaunu komerciālo LED displeju sēriju izstādē InfoComm 2012

Atbildot uz ASV tirgus dažādo pieprasījumu, LG Electronics paplašinājuši savu komerciālo LED displeju klāstu ar inovatīviem caurspīdīgiem displejiem ar 72 collu klases monitoru, kura spilgtums ir piemērots, lai to lietotu ārpus telpām.

“Raugoties uz muzejiem, restorāniem, viesnīcām, sporta centriem un iepirkšanās ielu veikalu skatlogiem, mēs saprotam, ka biznesmeņiem nepieciešama ātra un efektīva darbība, lai piesaistītu apmeklētājus un pircējus. Tiem jāizceļas starp citiem tirgus dalībniekiem vairāk nekā jebkad iepriekš,” saka J.K. Čo (Y.K. Cho), B2B vecākais viceprezidents no LG Electronics ASV. “LG nepārtraukti turpina meklēt jaunus veidus kā paplašināt savu jau tā daudzveidīgo tehnoloģiju klāstu, lai patērētājiem radītu vēl interesantāku un interaktīvāku pieredzi. Mūsu LED izgaismotais displejs piedāvā patiesi progresīvus un pārliecinošus digitālos risinājumus dažādiem tirgiem un pasākumiem.

Tehnoloģijas ar skatienu piesaistošiem displejiem

Lielākā daļa no LG jaunajiem digitālo signālu modeļiem ir Full HD 1080p displeji ar sānu vai aizmugures LED apgaismojumu, kas veido izcilu attēla kvalitāti un nodrošina iespaidīgu informācijas pārraidi. Displejam ir izcili skaidrs attēls ar dziļāku melno un bagātīgākām krāsām, ar labāku kontrastu un krāsu precizitāti. Lai nodrošinātu attēla kvalitāti, displejs piemērojas pat sliktiem apgaismojuma apstākļiem. Atsevišķiem modeļiem ir arī LG Shine Out tehnoloģija, kas paredzēta apgaismojuma novirzīšanai. Tas palīdz izvairīties no izbalējušām krāsām un, palielinot viduvējas kvalitātes attēlus, palīdz tiem nezaudēt spilgtumu.

LG LED displejos iekļauta arī In-Plane Switching (IPS) tehnoloģija, kas palīdz saglabāt krāsu piesātinātību un kontrastu turot displeju leņķī (horizontāli un vertikāli).

Displejos iebūvēti multimediju atskaņotāji satura izplatīšanai. Savstarpēji integrētie mediju atskaņotāji novērš nepieciešamību pēc papildus tehnoloģijām, tādējādi ekonomējot laiku un naudu. Turklāt tie piedāvā lietotājam draudzīgu saskarni, izmantojot LG patentēto web vadības platformu SuperSign Elite-w Lite, kas ļauj lietotājiem radīt un koriģēt dinamisku saturu un vienlaicīgi vērot viedo, attēlus, klausīties mūziku un lietot zibspuldzi.

Modeļi visām gaumēm

“Caurspīdīgie” displeji – TS30MF ir ideāli piemērots lietošanai muzejos un izstādēs.

Lielie displeji – noderīgi lietošanai ārā un atklātā vidē, piemēram, stadionos un iepirkšanās centros. 72 collu displejs ar Full HD 1080p attēlu, Direct-lit LED apgaismojumu, IPS paneli, 700nitu spilgtumu, Shine Out tehnoloģiju un integrētu multimediju atskaņotāju.

Augstākās klases PRO displeji – WS10 un WS50 sērijas displeji ar 1080p Full HD un sānu apgaismojumu ar attiecīgu 450nitu un 700nitu spilgtumu. WS50 iezīme ir super plāna mala ar 11.5 mm.

EzSign TV – LT560E ar sānu apgaismojumu piedāvā iespēju pielāgot saturu, darbojoties vienlaicīgi ar TV vai kādu citu ārējo mediju avotu, vienlaikus nodrošinot ziņapmaiņu.

Displeji lietošanai ārā – šim displejam ir Full HD 1080p ekrāns ar 72 collām. Tam ir Direct-lit LED pretgaismas ekrāns ar 2000nitu spilgtumu, Shine Out tehnoloģija, IPS panelis un iebūvētais multivides atskaņotājs.

Video Wall – ideāli piemērots viesnīcu vestibilos vai mazumtirdzniecības vietās, jo tam ir Full HD 1080p ar pilnu aizmugures apgaismojumu, 47 collu monitoru un ļoti šauru apmali – 3.9mm (kreisā /augšējā) un 2.4mm (labā /apakšējā).

Dizainēti domājot par draudzīgumu videi

Visi LG LED displeji atbilst ENERGY STAR® prasībām un dizainēti tā, lai pēc iespējas mazāk kaitētu videi. Plašāku informāciju par šiem LED displeju monitoriem, kā arī citiem komerciālo displeju risinājumiem iegūsiet apmeklējot LG mājas lapu: www.lgsolutions.com