Izbaudiet savu saturu, lai kur jūs arī atrastos – Smart Share

Ja esiet apmeklējis pēdējā laika lielākos IT tirdzniecības šovus vai vienkārši vērojis reklāmas televīzijā, jūs zināt, ka visi IT uzņēmumi runā par konverģenci – satura, izplatīšanas un tehnoloģiju konverģenci. Viņi demonstrē jaunākos tehnoloģiju atklājumus, uzsverot, ka tās var tikt savienotas ar citām ierīcēm gan mājās, gan birojos, gan arī atrodoties ceļā.

Un ko tas nozīmē tieši jums? Nav tā, ka tās ir tālas nākotnes tehnoloģijas. Jūs varat atrast vairākus vienkāršus veidus kā izmantot Smart Share, kā arī advancēto Smart Share Plus, ko piedāvā LG CINEMA 3D Smart TV.

Atrodiet savu DLNA mājas komplektu, izmantojot Network File Browser!

DLNA palīdzēs jums uzzināt, kura ierīce ir saderīga ar jūsu CINEMA 3D Smart TV.

DLNA nozīmē Digital Living Network Alliance. Tas nodrošina iespēju savienot vairāku zīmolu digitālās ierīces, lai savstarpēji dalītos digitālajā saturā, ļaujot ērtāk baudīt mūziku, pārlūkot fotoattēlus, videoklipus  jebkurā jūsu mājas istabā.

Tīkla failu pārlūks / Network File Browser

Ar LG CINEMA 3D Smart TV un tā Network File Browser jūs viegli variet atrast multivides failus ar DLNA saderīgām ierīcēm un attālināti piekļūt televizoram. DLNA ierīces ietver mājas medijus, Windows PCs, Android telefonus, PS3s, Blu-Ray disku atskaņotājus, planšetdatorus, bezvadu printerus, videokameras un pat ledusskapjus. (nosacījums: tiem jābūt DLNA sertificētām ierīcēm).

Ja internets vairs nestrādā, ar WiDi tā nebūs problēma. 

WiDi (Wireless Display) bezvadu displejs ekrāns

Ja jums ir klēpjdators, paskatieties, vai tas atbalsta Wireless Display (WiDi) tehnoloģiju. Intel WiDi tehnoloģija arī ir daļa no LG Smart Share piedāvājuma.  Tas ļauj viegli un ātri savienot jūsu televizoru un klēpjdatoru bez vadiem vai interneta.

Vēl labāk ir tas, ka WiDi funkcijas ļauj atspoguļot jūsu displeja attēlu televizorā, tādēļ jūs vienlaicīgi variet gan rādīt filmu no datora televizorā, gan strādāt uz datora.

Vērojiet situāciju komēdijas no jebkuras vietas jūsu mājā ar Otro Displeju. 

2nd Display / otrais displejs ekrāns

Tieši tā! Jums būs iespēja skatīties televīziju gan savā virtuvē, gan guļamistabā un pat vannas istabā, neatkarīgi no tā, kurā istabā atrodas pats televizors.

Otrā displeja funkcijas Smart Share Plus piedāvājumā ir ekskluzīva LG tehnoloģija, kas palīdz redzēt kontrastus arī mazā telpā. Jūs variet skatīties savu iemīļoto gatavošanas raidījumu klēpjdatorā savā virtuvē vai arī iecienīto situāciju komēdiju uz sava balkona viedtālrunī.

Izbaudiet mobilās spēles televizorā ar Magic Remote, izmantojot MHL. 

MHL

Ja jums ir LG viedtālrunis, jūs variet spēlēt savas iemīļotākās spēles arī uz lielāka ekrāna ar mobilo HD saiti (MHL) un izmantot tālvadības pulti kā konsoli. Vienkārši pievienojiet MHL kabeli un…laiks spēlei!

MHL ļauj pārsūtīt dažāda veida saturu no mobilā tālruņa uz TV. Jūs variet ne tikai to skatīties uz lielā ekrāna, bet arī kontrolēt un virzīt saturu, izmantojot Magic Remote.

LG CINEMA 3D Smart TV: Ne tikai intelekts, bet arī iespēja!

LG CINEMA 3D Smart TV ir mēģinājis padarīt satura koplietošanu un skatīšanos tik ērtu kā vēl nekad, izmantojot visas mobilās ierīces, kas atrodas mums apkārt. Vienalga – izmantojot viedtālruni, portatīvo datoru, ārējo cieto disku vai planšetdatoru – LG Smart Share un Smart Share Plus piedāvājums sniedz lielu daudzumu iespējas.

Savienojamība Saderības stāvoklis Ko ar to var darīt?
 Tīkla failu pārlūks / Network File Browser DLNA sertificētas ierīces Pārlūkot failus ar DLNA saderīgām ierīcēm, piemēram, datoru, planšetdatoru, viedtālruni un skatīties tos LG Smart TV ar tādu pašu Wi-Fi diapazonu.
WiDi (Wireless Display) bezvadu displejs ekrāns Intel bezvadu displejs (WiDi) ar PC iespējām Savienot televizoru un klēpjdatoru bez vadiem.
2nd Display / otrais displejs ekrāns LG Remote App & Android 3 & 4 balstīts telefons/ planšetdators vai iOS 4.1 Skatīties TV raidījumus vai Blu-ray virsrakstus savā viedtālrunī vai planšetdatorā jebkurā vietā mājās ar tādu pašu Wi-Fi diapazonu.
  MHL adaptēts telefons/ planšetdators. Magic Remote vadība iespējama tikai ar LG tālruņiem Vērot sava telefona HD saturu uz sava LG televizora caur MHL kabeli.