Magic Remote Balss atpazīšanas tehnoloģija

Tā tika radīta 1950.gadā un nosaukta par “Lazy Bones.” Ar televizoru to savienoja vads, ļaujot skatītājam dot komandas, nepieskaroties pašam TV. Tikai piecus gadus vēlāk tika izgudrota šīs ierīces bezvadu versija un cilvēki to sauca par “Flashmatic”. Galvenā ierīces priekšrocība bija tā, ka cilvēki vairs negribēja celties no dīvāna, lai pārslēgtu TV kanālus.

Jā, šī ierīce ir tālvadības pults.

LG Smart TV balss vadība

Magic Remote iebūvētā Balss atpazīšanas tehnoloģija garantē precizitāti

Laika gaitā tālvadības pults jēdziens nav daudz mainījies, jo mēs to izmantojam, lai pārslēgtu kanālus vai regulētu skaļumu. Bet jaunā LG Magic Remote maina līdzšinējo jēdzienu par tālvadības pulti. Tā norāda un ritina ekrānu tāpat kā datora pele, turklāt tai piemīt arī žestu atpazīšanas funkcija. Tas, kas to padara patiešām apbrīnojamu un piemērotu Smart TV ērai, ir balss atpazīšanas tehnoloģija.

Iekļaujot šo tehnoloģiju tālvadības pultī, nevis pie televizora, LG atšķir sevi no citiem tehnoloģiju ražotājiem. Jums vairs nav vairākkārt jāizrunā komandas vai jāpaaugstina balss, lai tā darbotos. Pat trokšņainā apkārtējā vidē tā garantē augstu precizitāti, kā arī palīdz skatītājam izpētīt saturu vienā acumirklī.

Tehnoloģija katru dienu tiek atjaunota, lai atpazītu arvien jaunus vārdus. Tā pat atpazīst atšķirību starp britu, amerikāņu un kanādiešu akcentiem un saprot krievu valodu. Jums nav jāuztraucas par savu runas veidu, jo viss, kas jums jādara – jānospiež poga un jārunā. Lūk, arī daži piemēri, kas jums palīdzēs.

Tērzēšanas laiks ar draugiem

Skatoties sporta spēles, jūs vēlaties, lai arī jūsu draugi zina, kas spēlē notiek un apmainīties komentāriem. Tajā pašā laikā, jūs nevēlaties nokavēt pārējo spēli. Tādēļ Balss atpazīšanas tehnoloģija palīdz draugiem uzzināt, ko jūs šobrīd darāt. Izmantojot dažādas SNS platformas, kas pieejamas Sociālajiem centriem, lietotāji var mutiski dalīties savās domās, nenovēršot acis no televizora, lai uzrakstītu tās.

LG Smart TV balss vadība

Atrodi to, ko gribi zināt ātri un precīzi

Skatoties vēstures raidījumu kanālu, jūs, piemēram, vēlaties uzzināt vairāk par kādu notikumu vai personu. Tas ir vēl viens ideāls Balss atpazīšanas tehnoloģijas pielietojums, jo, ieejot internetā, jums nav vajadzības lasīt nevajadzīgus teksta blāķus – jūs vienkārši mutiski pasakiet komandas, lai ātri piekļūtu interesējošai informācijai. Tikai dažu sekunžu laikā jūs uzzināsiet, kad tika uzcelts Lielais Ķīnas mūris.

Tāpat lieliski darbojas arī meklēšanas funkcija, ja jūs vēlaties LG 3D World atrast kādu spēli vai filmu, jo viss, kas jums jādara-jāpasaka tās nosaukums. Un Balss atpazīšanas funkcija palīdzēs saturu atrast tik ātri, cik iespējams.

Neskatoties uz augsto Magic Remote precizitāti, pults automātiski uzskaitīs vārdus, kas izklausās līdzīgi jūsu nosauktajam, lai precīzāk noteiktu lietotāja izvēli.

Šis ir lielisks piemērs tam, kā LG CINEMA 3D Smart TV var kļūt kas vairāk, nekā vienkāršs TV. Sāciet iesildīt savas balss saites!

Piezīme: Balss atpazīšanas funkcija ir pieejama LM960V un LM860V sērijās, pēc pēdējajiem 5 jūnija Smart TV atjauninājuma.