LG “Mana eko māja” piedāvājums industrijai – pirmā personalizētā videi draudzīgā virtuālā sapņu māja

LG Electronics (LG) digitālā interaktīvā kampaņa “Mana eko māja”, kas norisinās Facebook, ļaus faniem visā pasaulē radīt un kopīgot savas personalizētās, virtuālās sapņu mājas. Industrijā pirmā, LG radītā Facebook aplikācija “Mana eko māja”, atspoguļo uzņēmuma centienus sadarboties ar šodienas lietotājiem jaunā, inovatīvā veidā.

Kampaņa iepazīstinās Facebook lietotājus ar piecām LG patentētajām kodolu tehnoloģijām – Linear Compressor, Inverter Direct Drive, KOMPRESSOR™ tehnoloģiju, Lightwave un Plasmaster, kā arī to videi draudzīgajām īpašībām.  “Mana eko māja” ir radošs veids kā parādīt, ka LG tehnoloģijas var veidot zaļāku un gudrāku dzīvesveidu.

Uzklikšķinot uz kampaņas ikonas, atveras mikro lapa, kurā var radīt Eko mājas. Lietotāji var veidot savu interjeru, izvēloties dažādas dekorācijas, ierīces, kā arī savu Facebook draugu fotogrāfijas. Var izvēlēties no trīs izsmalcinātiem interjera stiliem – antīkā, modernā vai Zen. Kad interjers ir izveidots, Eko indeksa skaitlis uzrāda, cik daudz enerģija ir ietaupīta, izvēloties attiecīgās iekārtas. Izvēloties LG ierīces, katras attiecīgās kodolu tehnoloģijas mehānisms būs skaidri attēlots, lai labāk ilustrētu, kā LG kodolu tehnoloģijas strādā un taupa enerģiju.

“Mana eko māja” aplikācijas personalizēšana notiek vienkārši, no saraksta izvēloties konkrētus variantu. Apmeklējot mikro lapu no lietotāja privātā Facebook konta, virtuālās mājas var dekorēt ar lietotāja individuālajiem piederumiem. Aplikācija piedāvā mājas veidotājam pievienot tai fotogrāfijas, ģimenes locekļu un draugu vārdus, veidojot interjeram individuālu stilu. Kad darbs pabeigts, Eko māja pārveidojās interaktīvā video, ko var kopīgot draugiem un ģimenei.

LG aplikācija “Mana eko māja” pieejama angļu valodā. Lai izmēģinātu LG “Mana eko māja”, dodieties uz www.lgcoretech.com.