LG Display izveidojis pasaulē pirmo Full HD LCD viedtālruņu paneli

LG Display – vadošais šķidro kristālu displeju tranzistoru ražotājs – šodien iepazīstināja ar 5 collu Full HD LCD viedtālruņu paneli, kas ir līdz šim augstākās izšķirtspējas mobilais panelis. Tas ļauj viedtālruņa lietotājam skatīties Full HD saturu tieši tādā pašā kvalitātē kā televizorā un monitoros, tādējādi LG Display jaunais panelis ievērojami paplašina lietotāju pieredzi. Šis jaunums tiek uzskatīts par interneta tehnoloģiju nākamo lielo tendenci.

LG Full HD 5 collu displajs

LG Display 5 collu Full HD LCD panelis ir solis uz priekšu, atstājot aiz muguras pagātnes mobilo displeju tehnoloģijas. LCD paneļa pamatā ir AH-IPS (Advanced High Performance In-Plane Switching) tehnoloģija ar 440ppi un 1920×1080 izšķirtspēju, pirmo reizi nodrošinot Full HDTV kvalitāti viedtālruņos. Ar 16:9 platekrāna malu attiecību, panelis ir arī par 0.5 collām lielāks, ar 2.2 reizes blīvākiem pikseļiem un 1.3 reizes attīstītāks pii, nekā iepriekšējam 4.5 collu panelim.

LG Display AH-IPS ir tehnoloģija, kas atrodas aiz jaunā Full HD LCD displeja. Dēļ AH-IPS lielā blīvuma, ar neapbruņotu aci nevar izšķirt atsevišķus pikseļus. AH-IPS paneļi parāda precīzu attēla oriģinālo krāsu, turklāt tie ir aprīkoti ar plašu skatu leņķi, kā arī stabilu displeja attēlu un ātro reaģēšanu, tam pieskaroties. Un visbeidzot, ar savu spilgtas gaismas caurlaidību un pazeminātu jaudas patēriņu, AH-IPS ir ideāls izmantošanai ārpus telpām. LG Display 5 collu Full HD LCD paneli paredzēts palaist tirgū šī gada otrajā pusē, bet pirmoreiz tas tiks izstādīts Bostonas SID 2012 Display Week, 4. jūnijā.