LG – jaudīgākais LTE viedtālruņu ražotājs Korejā

LG Electronics (LG) viedtālrunis Optimus LTE II ir pasaulē pirmais tālrunis, kas piedāvā 2GB RAM optimālai LTE savienojamībai, kā arī ātrumu un stabilitāti. Pavisam drīz to sāks pārdot Korejas tirgū.

LG Optimus LTE II Android telefons

Optimus LTE ar 2GB DDR RAM, piedāvājot optimālu vidi daudzfunkcionāliem uzdevumu un liela apjoma aplikācijām, vēl vairāk sašaurina robežu starp viedtālruņiem un portatīvajiem datoriem. Ierīces 4,7 collu True HD IPS ekrāns ir 550 nitu spožs un ar 1280×720 pikseļu izšķirtspēju. Dual-Core Qual-comm vienas mikroshēmas risinājums ietver gan LTE modemu, gan Aplikāciju Procesoru (AP), lai uzlabotu enerģijas izlietošanas efektivitāti.

Šim tālrunim ir noņemams 2150 mAh akumulators, kas ir lielākais, šobrīd pieejamais, LTE viedtālrunis 4 līdz 5 collu displeju kategorijā.

LG Optimus LTE II piedāvā dažādas novatoriskas funkcijas, lai paplašinātu lietotāja pieredzi. Optimus LTE II uzlabotā kamera iekļauj jaunu funkciju, kas ļauj lietotājam izvēlēties labāko kadru starp dažādiem attēliem, vēl pirms fotografēšanas pogas nospiešanas. Tagad lietotāji vairs nepalaidīs garām spilgtākos savas dzīves momentus. Balss ekspozīcijas funkcija ļauj lietotajam fotografēt, izmantojot balss komandu, novēršot kameras kustēšanos, kas bieži rodas nospiežot fotografēšanas pogu.

Jaunais Optimus LTE II lietotāja interfeiss (UI) piedāvā daudzveidīgas, ērtas funkcijas, piemēram, sejas atpazīšanu, lielu izmēru datu kontroli un organizatoru mapju pārvaldīšanai. Turklāt Optimus LTE II komplektācijā nāk Quick MemoTM funkcija, kas debitēja Optimus VU:, un ļauj veikt ātras piezīmes jebkurā no ekrāniem, neatverot speciālu aplikāciju.

Vēl kāda inovatīva funkcija ir magnētiskās indukcijas bezvadu uzlāde, ko pārdod atsevišķi. Viedtālruni var uzlādēt, novietojot uz bezvadu ierīces paliktņa. Sistēmu atzinusi Wireless Power Consortium un devusi tai “Qi” logo, nodrošinot tai savienojamību ar citām Qi ierīcēm.

 • Čipkopa: 1.5 Ghz divkodolu procesors (Qualcomm MSM8960)
 • Displejs: 4.7 collu True HD IPS (1280×720)
 • Atmiņa: 2GB DDR RAM, 16 GB iekšējā, 1GB ārējā, Micro SD atbalsts
 • Kamera: 8MP aizmugurējā, 1.3 MP – priekšējā
 • Operētājsistēma: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
 • Akumulators: 2.150 mAh, ar bezvadu lādēšanas iespēju
 • Citi parametri: WiFi (802.11 a/b/g/n), Bluetooth 4.0 LE, MHL, NFC, USB 2.0 HS, DLNA
 • gejs

  Tā pat Samsung Galaxy SIII ir labāks :)

 • Xttx

  Ja neskaita samsung tizlo dizainu.

 • Naturals

  Beidzot ir skaidrs KAM patīk SS produkcija :D