LG rīko festivālu Global Family 2012, lai stiprinātu sadarbības saites

Pagājušajā mēnesī LG Electronics piedalījās festivāla Global Family 2012 rīkošanā, kas ir ikgadējs tirgotāju un izplatītāju pasākums Korejā. Šogad LG ielūdza 40 lielākos Korejas izplatītājus, lai stiprinātu savstarpējās biznesa attiecības un sadarbību, izplatot gudrās ierīces mājām un kodolu tehnoloģijas.

“LG ir apņēmies popularizēt gudrās mājas ierīces, kas dzīvi padara daudz ērtāku un videi draudzīgāku. LG patentētās Core Tehnoloģijas – Linear Compressor, Inverter Direct Drive, KOMPRESSOR™ tehnoloģija un Lightwave Technology – padara ikdienas dzīvi mājās daudz viedāku,” mēnesi atpakaļ teica Šins Monbums (Moonbum Shin), LG Mājas Iekārtu viceprezidents un izpilddirektors.  “Lai paplašinātu LG ietekmi visās pasaules malās, ir svarīgi, lai mēs saņemtu atbalstu no mūsu globālajiem sadarbības partneriem. LG festivāls Global Family 2012 dod mums iespēju visiem sanākt kopā un apspriest stratēģiju, kā stiprināt mūsu biznesu, lai mēs visi turpinātu augt un attīstīties.”

Sešu dienu laikā, LG sadarbības partneri no 25 valstīm apmeklēja uzņēmuma galveno mītni, Seocho R&D centru, LG Best Shops, kā arī mājas ierīču ražotni Čangvonā.