LG iegūst Climatop Label sertifikātu

LG Electronics paziņojis, ka CINEMA 3D Smart TV (modelis nr.47LM760S) saņēmis  Climatop Label sertifikātu par efektīvu oglekļa emisijas samazināšanu, LG klimatam draudzīgo produkciju un transportēšanas procesu. Climatop ir neatkarīga marķēšanas organizācija, kas atrodas Šveicē un atbalsta klimatam draudzīgus iepirkšanās paradumus, uzņēmumu ilgtermiņa attīstības stratēģijas un klimatam draudzīgu produktu, servisu popularizēšanu.

Climatop Label sertifikāts lieliski parāda LG apņemšanos samazināt oglekļa emisiju. Climatop neatkarīgie testi pierādījuši, ka emisija, ko rada 47LM760S ir ievērojami zemāka, nekā citiem 3D televizoriem.

Zemās emisijas iemesls ir 47LM760S mazais svars. Modeļa svara samazināšana bija iespējama, pateicoties vieglākām 3D brillēm un Cinema Screen gandrīz-nulles ietvaram. Visi šie parametri kopā padara 47LM760S par 14% vieglāku par iepriekšējo modeli. Modeļa mazais svars attiecīgi ietaupa arī enerģiju, kas tiek patērēta transportēšanā, TV mazumtirgotājiem modeļa izplatīšanā un patērētājiem lietošanā.

Izmantojot par 20% mazāk enerģijas, nekā iepriekšējais TV, 47LM760S saņēmis arī A+ energoefektivitātes atzīmi pēc Eiropas vērtēšanas sistēmas. Ja parasto televizoru aizstātu ar 47LM760S, tas ļautu ietaupīt aptuveni 90kg oglekļa septiņos lietošanas gados, kas ir vidējais televizoru mūža ilgums Eiropā.

  • Pifijs

    cik viņš maksā Latvijā?? es Uk nopirku pa 1200 Paundiem!

  • Aptuveni tik pat arī maksā.