LG prezentē iespaidīgu LTE viedtālruņu klāstu izstādē CTIA 2012

Jaunākajā tehnoloģiju izstādē CTIA2012, LG demonstrēja pārliecinošu vadību LTE tehnoloģiju klāstā, prezentējot pašas progresīvākās mobilās ierīces. Izstādes apmeklētāji bija pirmie, kuri varēja izbaudīt LG tehnoloģiju priekšrocības – 4G LTE ātrumu, attīstītās 3D tehnoloģijas un pilnveidoto lietotāju ērtību visām citām ierīcēm.

Kā LTE viedtelefonu industrijas līderis, LG ir paplašinājis inovāciju robežas un radījis nepārspējamu mobilo ierīču lietošanas pieredzi. Vienalga – vai tas būtu  LG Viper™ 4G LTE un tā videi draudzīgās funkcijas, precīzā attēla LG HD Spectrum™, apķērīgais LG Lucid™, ātrais LG Nitro™ HD vai kompaktais  LG Connect™ 4G, LG var piedāvāt veidtāruni, kas saderēs ar jebkuru dzīvesveidu.

LG Viper™ 4G LTE

LG Viper™ 4G LTE ir pirmā ierīce, kas darbojas Sprint’s 4G LTE tīklā1. Viedtālrunis aprīkots ar kamerām gan priekšā, gan aizmugurē, kas ļauj veikt video tērzēšanu, 1.2Hz divkodolu procesoru, kas lietotājam ļauj ātri pārslēgties starp programmām un baudīt HD spēles ar super ātru interneta pārlūku. Tam ir NFC un Google Wallet atbalsts, ļaujot ātri un ērti veikt darījumus arī ceļā. LG Viper 4G LTE ietver arī videi draudzīgas sastāvdaļas, piemēram aizsargapvalku, kas izgatavots no 50% pārstrādātas plastmasas, iepakojuma, kura sastāvā ir 87% pārstrādāts papīrs, kas ir 100% pārstrādājams, kā arī saņēmis prestižo ULEnvironment (ULE) platīna sertifikātu.

LG Spectrum™

LG Spectrum™ uzstāda augstāku latiņu uzskatam par to, kas ir patiešām pārākā mobilā tehnoloģija. Tajā atrodas ārkārtīgi ass un liels 4.5” True HD IPS displejs, kas ir jaudas un ātruma kombinācija. Qualcomm® 1.5 GHz  divkodolu procesors, ko papildina Verizon 4G LTE savienojamība, ļaujot sērfot internetā, skatīties video un spēlēt spēles. Android 2.3 platform (Gingerbread ar iespēju atjaunināt uz ICS) ir integrēta ar Google un nāk komplektācijā ar jau ielādētām aplikācijām.

LG Lucid™

LG Lucid™ ir daudzfunkciju veicējs, kas nāk komplektācijā ar augstas klases funkcijām un dizainu, kas viegli iekļaujas aizņemtajā ikdienas ritmā. Pateicoties super ātrajam Verizon 4G LTE tīklam un divkodolu procesoram, Lucid spēj veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi. Ar 4” Corning® Gorilla® Glass skārienjutīgo ekrānu, kvalitatīvai redzamībai ārā un automātiskai pielāgošanās funkcijai, Lucid izskatās labi jebkurā gaismā. Turklāt, tam ir Google Play veikals, kas ļauj iegādāties aplikācijas un spēles un baudīt nepārspējamu izklaidi.

LG Nitro™ HD

LG Nitro™ HD ir 4G LTE Android™ viedtālrunis, kas piedāvā revolucionāru vizuālo pieredzi ar kristāl skaidru, augstas izšķirtspējas attēlu un lietotāja radītu tīmekļa saturu. Nodrošināts ar 1.5 GHz divkodolu procesoru, Nitro HD nodrošina nevainojamu, zibenīgi ātru lietotāju pieredzi pār AT&T 4G  tīklu. 4.5” True HD IPS displejs ar 329 pikseļiem uz collu sniedz lielāku attēla izšķirtspēju un teksta salasāmību, turklāt ar 16:9 HD malu attiecību. Pie tam, Nitro HD 1280p x 720p displejs ļauj aplūkot daudz satura vienības vienā ekrānā.

LG Connect™ 4G

LG Connect™ 4G darbina Android 2.3 (Gingerbread) un tas ir MetroPCS pirmais tālrunis, kas aprīkotas ar 1.2 GHz divkodolu procesoru, sniedzot lietotājiem iespaidīgu pieredzi, lietojot daudzfunkciju ierīci ikdienas vajadzībām un izklaidei. Tam ir izcils 4 collu NOVA displejs ar patentēto tehnoloģiju un Corning® Gorilla® Glass Screen Protector, nodrošinot lietotājiem skatīšanās prieku un izturību. Tam ir arī 1.2 GHz divkodolu procesors, 5MP kamera ar zibspuldzi un priekšējā kamera.

Reportāžu par LG Optimus 4X HD no CTIA 2012 skatieties šeit: