10 dīvainas brilles

Anti-Facebook brilles

Facebook ļoti labi noder, lai uzturētu kontaktu ar draugiem un ģimeni, nemaz nerunājot par bijušo paziņu izspiegošanu. Tomēr, ja tajā parādās bildes pēc trakas ballītes, kuras laikā tu it kā “rūpējies par sasirgušo tanti”, parādās iespēja nonākt nepatīkamā situācijā. Tādēļ, lai izvairītos no riska, kad vecāki, boss vai pat policija jūs pieķer šādā situācijā, jūs variet izvairīties no atzīmēšanas Facebook fotogrāfijās ar Mulsinošajām Foto Saulesbrillēm. Tās ļoti labi apslēps identitāti, jo jūsu acis neparādīsies nevienā sociālo tīklu vietnē.

Uztetovētās brilles

Ja nevarat atļauties vairākus briļļu pārus vai arī vienmēr aizmirstat lietot savējās, tad šis būs lielisks risinājums. Kā redzams attēlā, Metjū izlēma iegūt neparastu tetovējumu uz savas sejas.

Pīrsinga brilles

Vai jums apnicis, ka brilles pastāvīgi noslīd uz deguna? Tomēr, teikt, ka gribētu tās piestiprināt pie deguna un patiesībā to arī izdarīt ir divas, pavisam dažādas lietas. Šis smailais stiprinājuma implants var izskatīties pēc asprātīga fotošopa darbiņa, bet tomēr – šīs brilles ir tik pat īstas, cik sāpes šo implantu ievietojot.

Šo konceptu radījis Džeimss Sois, strādājot ar Oliveru Gibsonu. Pie mazajiem magnētiņiem, kas pievienoti pie rāmja, var piestiprināt briļļu stiklus un tie perfekti stāv pareizajā vietā.

Čopstiku brilles

Ja jūs valkājiet brilles, bet bieži aizmirstiet čopstikus jeb ķīniešu irbulīšus ēšanai, dizaineris Breds Gresels izgudrojis čopstiku brilles, lai ēšanas piederumi vienmēr būtu pa rokai (vai pie galvas…) Atcerieties tikai tos nomazgāt gan pirms, gan pēc izmantošanas, lai jums nebūtu ne lipīgas brilles, ne netīri irbulīši.

ASV saulesbrilles

Lūk, saules brilles ASV formā, ko dizainējis Džeramijs Skots. Tas ir viss, kas vajadzīgs, lai skatoties saulē pierādītu savu patriotismu ASV.

Uzmini kurš? saulesbrilles

Uzmini, nu? Kurš aizsedza tev acis?

Uzlīmju saulesbrilles

Tas ir skaidrs – duets Azumi & David ir izspēlējuši laimīgo lozi un izveidojuši veiksmīgu saulesbriļļu dizainu. Lūk – saulesbrilles kā uzlīmes.

Nepareizās vīzijas brilles

Ir lasītas atsauksmes, ka šīs zilo lēcu brilles ļauj vairāk atbrīvoties ikdienas rutīnā, bet diemžēl nepalīdz samazināt svaru. Runā, ka Džonijs Deps ir liels zilo briļļu fans, tomēr nav īsti skaidrs – viņam patīk kā viņš izskatās tajās vai arī efekts, ko tās sniedz.

Brilles mājdzīvniekiem

Brilles suņiem? Izklausās stulbi, vai ne? Bet tikai ne tad, ja kāds tās tiešām sāk ražot un padara par miljons dolāru vērtu biznesu. Šis bizness ir ieinteresējis daudzus, par to sižetus veidojuši CNN, Women’s World, People, Regis and Kelly, National Geographic un Animal Planet. Brilles domātas, lai pasargātu suņa acis no netīrumiem un lidojošiem objektiem, piemēram akmeņiem, kad tie ir izkāruši galvu ārā pa mašīnas logu.

Sākot ar doggles (suņu brilles), tie ir paplašinājuši savu biznesu ar daudzām citām palīgierīcēm mājdzīvniekiem – mugursomām, jakām, t-krekliem, cepurēm un rotaļlietām.

Kankana brilles

Šīs skaisto kājiņu saulesbrilles radušas iedvesmu Parīzē no kankanu dejojošajām meitenēm.