LG jaunie mākoņu monitori ar UPoE un IPS veiksmīgākiem biznesa risinājumiem

LG Electronics nācis klajā ar uzlabotiem P Sērijas mākoņu monitoriem, lai uzņēmuma darbinieki varētu strādāt atrodoties prom no stacionārajiem un klēpjdatoriem. Jaunie VMware Zero Client monotori var tikt savā starpā savienoti, lai radītu virtuālu datoru sistēmu un komplektācijā ar Cisco’s Universal Power over Ethernet (UPoE) tehnoloģiju, kas ļauj centralizēt resursus, rada labāku drošības sistēmu un samazina izmaksas.

“Šie monitori ir lieliska iespēja radīt nākošās paaudzes darbavietas arhitektūru,” uzskata LG Mājas Izklaides kompānijas viceprezidents un IT Biznesa nodaļas vadītājs J.J. Lī. “P sērija ietver divas tehnoloģijas – mākoņu monitoru tīklu un IPS paneļus, lai piedāvātu jaunas iespējas attiecībā uz darbavietas efektivitāti, kā arī nodrošina LG nozīmīgu lomu virtuālo datoru tehnoloģijās.”

P Sērija ir uz serveri bāzēts modelis, kas piedāvā virkni unikālu priekšrocību. Pirmkārt un galvenokārt, programmatūra tiek vadīta no centralizēta tīkla, kas sniedz lielāku drošību no hakeriem, vīrusiem, spiegu programmām, ļaujot vieglāk uzraudzīt datu plūsmu un nepieciešamības gadījumā to bloķēt.

LG Zero Client Cloud Computing tehnoloģija konsolidē arī serverus, tādējādi nepieciešams mazāk aparatūras. Patiesībā, katrai stacijai nepieciešams tikai LAN kabelis, tastatūra un pele. Nav nepieciešams ne CPU, ne atmiņas, ne uzglabāšana. Darbiniekiem nav jāinstalē operētājsistēmas vai programmatūras, ietaupot gan laiku, gan naudu. Turklāt ātrums ir labāks nekā tradicionālajiem stacionārajiem datoriem un visa sistēma izstrādāta saskaņā ar videi draudzīgiem tehnoloģiju standartiem.

P Sērija izmanto VMware platformu, kas pārrauga serveru integrāciju. VMware ir automatizēta virtuālā infrastruktūra, kas palīdz uzņēmumiem samazināt izmaksas, uzlabot tīkla pārvaldību un nodrošināt sistēmas efektivitāti, kā arī IT pakalpojumu piegāde notiek ātrāk un atbilstoši sistēmas specifikācijai.

Cisco’s UPoE tehnoloģija ir ievērojama ar savām minimālajām enerģijas prasībām. Tā kontrolē ierīces pie LAN kabeļa ar EnergyWise programmu, turklāt ar to var izsekot enerģijas patēriņam. UPoE tehnoloģija ļauj likvidēt kabeļus un savienotājus, ļaujot darbiniekiem optimālāk izmantot biroja telpas.

Izmantojot IPS, nevis TN (twisted nematic) paneļus, 23 collu monitori var lepoties ar dzīvīgu krāsu reprodukciju un lielisku attēla kvalitāti neatkarīgi no skatu leņķa. N2311AZ arī samazina acu nogurumu un padara to par ideālu monitoru vizuālo darbu un grafiskā dizaina veicējiem.