Arī LG domā zaļi!

Ledājiem kūstot, plastmasas maisiņiem un oglekļa izplūdes gāzēm krājoties, nav šaubu, ka apkārtējās vides saglabāšana ir mūsu augstākā prioritāte.

Arī LG ir stingri pārliecināti, ka jānovērtē pasaule, kurā mēs dzīvojam, tādēļ iepazīstina ar dažām zaļākajām LG CINEMA 3D Smart TV funkcijām.

3 Smart enerģijas taupīšanas funkcijas

LG CINEMA 3D Smart TV ir aprīkoti ar 3 Smart enerģijas taupīšanas funkcijām: apgaismojuma kontrolēšana, ekrāna izslēgšanās funkcija un Standby Mode Zero. Visas šīs trīs funkcijas kopā, nodrošina līdz pat 70% enerģijas ietaupījumu, kas ļauj jums arī katru mēnesi ietaupīt elektības rēķinā.

Apgaismojuma kontrolēšana regulē TV spilgtumu, nodrošinot jums optimālu skatīšanos bez lieki iztērētas enerģijas. Ekrāna izslēgšanās funkcija ļaus jums klausīties mūziku arī ar izslēgtu TV ekrānu. Turpretī Standby Mode Zero nozīmē, ka jūs varat skatīties televizoru enerģijas taupīšanas režīmā, kurā netiek patērēta elektrība.

Inteliģentais sensors: Noregulējiet savu TV uz apkārtējo vidi

Inteliģentais sensors ir patiešām inteliģents. Ja apgaismojums telpā ir blāvs vai kļūst spilgtāks, šī funkcija pielāgo ekrāna attēlu, lai nodrošinātu tā spilgtumu, kas atbilst istabas apgaismojumam. Šī funkcija pielāgo ierīces apgaismojuma intensitāti, kas nodrošina efektīvu enerģijas izmantošanu un izmaksu samazināšanu. Tas nozīmē, ka jūs savu mīļāko filmu vai pārraidi varat skatīties gan gaišā dienas laikā, gan piķa melnā tumsā, bet jūs baudīsiet visskaidrāko attēlu ar visefektīvāko apgaismojumu.

3D brilles, kas nemirgo

Tie, kas aktīvi izmanto 3D, priecāsies uzzināt, ka LG 3D brillēm nav nepieciešamas baterijas. Svars, ko rada baterija, var lietotājam radīt diskomfortu, kā arī radīt papildus atkritumus no izlietotajām baterijām. LG 3D brillēm ir daudz priekšrocības – tās ir vieglākas un ērtākas, nerada papildus atkritumus.

Kopumā LED televizori patērē mazāk enerģijas, salīdzinot ar parastajiem LCD vai plazmas televizoriem. LG CINEMA 3D Smart TV ir ieguvuši ENERGY STAR kvalifikāciju, jo izmanto apmēram 40% mazāk enerģijas kā standarta televizori. Ar tādām zaļajām funkcijām kā Smart enerģijas taupīšana un Inteliģentais sensors, LG CINEMA 3D Smart TV vēl vairāk samazina enerģijas patēriņu.

Apkopojot iepriekš teikto – LG CINEMA 3D Smart TV palīdz jums ietaupīt naudu, enerģiju, turklāt nodrošina ar plašākām satura iespējām kā jebkad agrāk.

Turklāt šis nav vienīgais zaļais LG produkts, jo arī OLED televizori var lepoties ar lielu daudzumu zaļo funkciju. Šis televizors izmanto gaismas elementus, lai iedegtu savus pikseļus, samazina piesārņojumu un atkritumus, jo tā veidošanā izmantotas mazāk detaļas un dažādu materiālu.

Citiem vārdie sakot – LG ir padomājuši par zaļajām tehnoloģijām, kas nozīmē, ka jūs variet baudīt savu iecienīto izklaidi par zemākām izmaksām un videi draudzīgā veidā.