Pasaules labākie datorspēļu spēlētāji izmanto LG IPS displeju tehnoloģiju

LG Electronics paziņojis, ka sponsorēs augstākās klases Incredible Miracle (IM) komandu no Global Starcraft II līgas (GSL). IM komanda var lepoties ar pasaules labākajiem GSL spēlētājiem, ieskaitot tādas zvaigznes kā Jongs-hjun Jungs (Jong-hyun Jung) (Starcraft II ID: IMMvp) un Džei-duks Ims (Jae-duk Im) (Starcraft II ID: IMNes Tea).

Jugam pieder viens no pagājušā gada līgas rekordiem, uzvarot tādās sacensībās kā BlizzCon Invitational, Sony Ericsson GSL (janvārī), MLG Anaheim and the Pepsi GSL un citās. GSL sacensības un citus lielos turnīrus regulāri noskatās vairāk nekā 1,7 miljoni cilvēki visa pasaulē.

LG, kā viens no lielākajiem atbalstītājiem, profesionālajiem spēlētājiem piedāvās savus IPS monitorus treniņem, kas nodrošina daudz ērtāku skatīšanos. Tā kā spēlētāji, kas spēlē Lomu spēles (RPG), pavada pie datora ilgu laiku, acu noguruma samazināšana ir ļoti svarīgs faktors. Šī LG iniciatīva  iekļauj arī speciālus pasākumus, kuros faniem būs iespēja satikt un spēlēt īpašus mačus ar IM komandas spēlētājiem.

Populārākais no IM komandas spēlētājiem Jongs-hjun Jungs uzsver, ka profesionālie spēlētāji pavada daudzas stundas veroties monitorā, tādēļ IPS monitori ar savām krāsu atveides un attēla apstrādes iespējām ir neaizstājami un ideāli RPG. LG IPS arī novērš attēla izplūšanu, ko rada straujas kustības videospēlēs, kas ievērojami samazina slodzi acīm.

LG jau ir guvis ievērojamu reputāciju attiecībā uz saviem displejiem un monitoriem, ieguvis balvas par 3D tehnoloģijām, bet IPS monitoru priekšrocības tika izceltas vairākās spēļu konvencijās un festivālos, piemēram, LG CINEMA 3D Global Game festivālā, kas norisinājās 20 valstīs.

LG izteicis sajūsmu par iespēju strādāt kopā ar IM komandu un sadarbošanos ar spēļu kopienas labākajiem dalībniekiem. IPS monitori ir ideāli piemēroti spēlēm, jo tiem nav krāsu un skata leņķa ierobežojumu, kā dažiem Twisted Nematic (TN) monitoriem.

2012.gadā LG plāno lielus ieguldījumus monitoru tirgū, piedāvājot plašu klāstu ar IPS monitoriem un nodrošinot lietotājus ar vēl plašākām mājas izklaides iespējām. LG IPS4 sērija būs pieejama maijā, konkrētu valstu tirgos.

  • Agrels

    ko tad viņi spēlē? Kārtējo bezgrafikas CS??? :D:D:D

  • Marcis

    tur rakstīts StarCraft II..