10 mašīnas, kurās sagaidīt pasaules galu

Hammer Marauder

Lai arī šīs Hammer Marauder maksā ap pus miljonu dolāru, tomēr jūs savā īpašumā iegūsiet cietoksni uz riteņiem. Mašīnā paredzēta vieta diviem šoferiem priekšā, kā arī astoņiem pasažieriem aizmugurē (standarta konfigurācijā). Marauder izgatavots tā, lai tas izturētu mīnu sprādzienus un apšaudes. Šī mašīna būs piemērota tiem, kas parasti baidās no armijas uzbrukumiem, jo augšpusē tai var izveidot mazu skatu tornīti, turklāt ar papildus bruņojumu. Protams, tas patērē ārkārtīgi daudz benzīna, bet – ja jūs variet atļauties Marauder, tad jūs variet atļauties arī šādu benzīna patēriņu.

Jeep Grand Cherokee ZJ

Kad degvielas uzpildes stacijas būs kļuvušas par spokainām drupām un jūsu vietējais mehāniķis ir pievienojies staigājošajiem miroņiem, visu izšķirs uzticamas un pastāvīgas lietas. 90. gados Grand Cherokee bija neuzveicams – pajautājiet ikvienam, kam šāda mašīna piederējusi. Tā nav īpaši skaista, aerodinamiska vai ātra, bet tomēr – lieliska visos veidos. Kādu no šīm pērlēm jūs varat iegūt maksājot zem 10 000 $ (daudzos gadījumos arī zem 5000 $), izvēloties Grand 1993. -1995.gada izlaiduma modeli. ZJ ir lēts četru riteņu piedziņas variants, kuru ir viegli kopt un kuram nav grūti atrast rezerves daļas, jo tās pārdod it visur. Lai cik tas smieklīgi izklausītos – Grand Cherokee patiešām gaidīs un lutinās tevi.

Toyota Hilux, Fourth Generation

Ja sprāgst bumbas vai miroņi sāk augšāmcelties – pērc pirmo Hilux, kuru redzi. 1984. -1989.gada Toyota izlaidums ir ātrākie skrējēji, kādi jebkad radīti. Kad no troņa tiek gāzti diktatori un cilvēki rīko dumpi, tur klāt ir arī Hilux. Vai esat kādreiz pievērsuši uzmanību video par karazonām visā pasaulē – Hilux tajās ir galvenais darba zirgs gan 20., gan 21.gadsimtā. Tas jo īpaši attiecas uz  Āfriku, jo tur Hilux ticis ražots 4.paaudzēs līdz pat 1997. gadam.

Honda Dream Solar Car

Nē, šis transportlīdzeklis nav diezko praktisks – tajā knapi pietiek vietas vadītājam, nemaz nerunājot par pasažieriem vai bagāžu. Bet tomēr – kā jūs domājat, cik drīz pasaulē sāks izsīkt benzīns? Tas paliek arvien mazāk un kļūst dārgāks. Pasaulē, kurā konvekcionālajiem dzinējiem nebūs degviela, ko dedzināt, saules mašīnas kļūs par karaļiem, un pat lēnākā saules mašīna būs ātrāka par zombiju (mašīnu ar benzīnu).

Subaru Impreza WRX Hatchback

Kā gan rallija iedvesmotais Impreza varētu nebūt šajā sarakstā? Subaru pat atzinis WRX par zombiju apokalipses oficiālo automašīnu.  WRX visu riteņu piedziņas platforma ir  testēta sacensībās, tādēļ skaidrs, ka šai mašīnai ir ātri un plaši apgriezieni dažādos laika un apvidus apstākļos.

Volkswagen Microbus

Šis cienījamais mikroautobuss ir lielisks veids kā braukt ar stilu. Pat vēlīnie 1980.gadu modeļi bija ar biedējošu apstrādi, tomēr drošs, vecs autobuss ir ar savu pievilcību un priekšrocībām. Ja jūs mākat gatavot, variet ceļot no vienas pilsētas uz otru, kļūstot par mobilo ēdiena tirdzniecības punktu, gatavojot karstas maltītes. Šis būtu labs dzīves stila veids vīriešiem.

Buick Roadmaster Wagon

Moderns, jaudīgs amerikāņu eksemplārs. Roadmaster aprīkots ne tikai ar 5,7 litru  V-8 motoru, bet arī ar atmuguriski novietotiem sēdekļiem un atveramu lūku. Turklāt mašīnai ir stilīga koka apdare. Kad okeāns appludinās pilsētu, izvietojiet šai mašīnai uz jumta saules baterijas un tā jums kalpos par drošu patvērumu.

Porsche 911 Carrera S

 

Jā, mēs dzirdam kā tu ķiķini, bet zini kāds ir attaisnojums, lai izvēlētos šo 911? Īsumā – šī automašīna sevī apvieno leģendāru sniegumu un jūs tajā ar prieku brauku jebkādos apstākļos, ja no tā būtu atkarīga jūsu dzīve. Kad pilsētu ielenc pērtiķi un jūs pēc iespējas ātrāk vēlaties no tās izkļūt, kāpiet tik savā 911, uzstādiet galamērķi un uzspiediet gāzes pedāli.

Jeep Wrangler

Prognozējami? Iespējams! Bet klasisku amerikāņu apvidus auto nevar neiekļaut šajā listē. Bēgļiem, kas vēlas nokļūt grūti sasniedzamās vietās un nebaidās no nedaudz netīrumiem, Jeep Wrangler būs īstais braucamrīks. Šai mašīnai tīrais nieks ir braucieni pa stāvām nogāzēm vai akmeņainiem reljefiem, kuriem parastie autobraucēji pat netuvotos.

Local Motors Rally Fighter

Kad kļūst arvien sliktāk, viss ko vēlamies ir atrasties pie stūres kādam no šiem sliktajiem zēniem. The Rally Fighter ir domāts lai jūs varētu braukt jebkur – ar savu speciālo aprīkojumu tas var piemēroties gan pilsētas, gan lauku videi. Aizmugurējā blokā var novietot konservus un munīciju, jo kā mēdz sacīt – Rally Fighter nav domāts preču pārvadāšanai, bet gan lai joņotu pa tuksnesi ātrāk par vēju.