Jaunie viedpulksteņi Pebble

Gudrie pulksteņi jeb viedpulksteņi Pebble ir vēl viens veiksmīgs un inovatīvs projekts. Tie aprīkoti ar ekrāna e-tinti , 144×186 pikseļu izšķirtspēju un apgaismojumu, ko ir iespējams izslēgt un ieslēgt, kā arī uzstādīt uz noteiktām stundām. Turklāt šis pulkstenis bez uzlādēšanas var iztikt 7 dienas.

Salīdzinājumam, parastie LCD displeju viedpulksteņi normālā ikdienas ritmā iztur 2-3 dienas, bet ne ilgāk.

Turklāt šis viedpulkstenis ir aprīkots ar Bluetooth 2.1 + EDR, vibro-signālu, akselerometru un ARM balstītu procesoru. Pulkstenī ir viss, kas nepieciešams, lai nodrošinātu Pebbe spēju izmantot aplikācijas un sinhronizāciju caur Bluetooth ar iOS vai Android ierīcēm. Uz šo pulksteni ir arī iespējams saņemt ziņojumus un tos izlasīt uz ekrāniņa, kā arī redzēt ienākošo zvanu numurus, dot komandas viedtālrunim, izmantot akselerometru, kā arī aprēķināt veiktos attālumus vai soļu skaitu (kas varētu būt īpaši noderīgi riteņbraucējiem vai skrējējiem).

Un visbeidzot – ir iespējams radīt savu individuālo pulksteņa interfeisu, savienojot to ar datoru, kā arī – drīz parādīsies pulksteņa aplikāciju veikals, kurā lielākā daļa papildinājumu būs bez maksas, bet tikai īpaši sarežģītas aplikācijas būs jāiegādājas par samaksu.

Pulksteņi ir pieejami melnā, baltā un sarkanā krāsā.

P.S. Tik tiešām dīvaini, ka pasaules vadošie pulksteņu ražotāji joprojām nav sākuši darboties viedpulksteņu jomā. Vai tiešām ziloņi ir pārāk lēni?