LG Electronics iepazīstina ar 3D World – augstas kvalitātes 3D satura servisu

LG Electronics (LG) iepazīstina ar premium kvalitātes satura servisu 3D World, kas pieejams gandrīz 70 valstu LG CINEMA 3D Smart TV lietotājiem, tai skaitā Latvijā. Jaunais 3D World serviss ir pagājušajā gadā prezentētās LG Smart TV aplikācijas 3D Zone pēctecis, un tas nodrošina vēl plašāku pieeju augstas kvalitātes 3D saturam ar speciālu sadaļu uz Home Dashboard.

3D World sniedz lietotājiem iespēju izvēlēties kvalitatīvu 3D saturu no izklaides, sporta, dokumentālo, bērnu un dzīvesstila video kategorijām. Kad izvēle ir izdarīta, lietotājs var izbaudīt LG CINEMA 3D Smart televizora sniegtās priekšrocības – izšķirošie momenti sportā kļūst dinamiskāki, dokumentālie radījumi – reālistiskāki, savukārt izglītojošie video bērniem – vēl aizraujošāki.

3D World plašais piedāvājums ļaus ikvienam atrast sev interesējošu saturu par kulināriju, ceļošanu, modi vai jebkuru citu tēmu. Turklāt LG plāno turpināt sadarbību ar globālajiem 3D satura nodrošinātājiem, lai varētu lietotājiem sniegt vairāk gaidīto un interesējošo 3D saturu.

“3D World in nozīmīga LG ilgtermiņa stratēģijas sastāvdaļa, kas ļauj labāk pārvaldīt 3D ekosistēmu,” saka Havis Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company prezidents un vadītājs. “Līdz ar 3D World iepazīstināšanu visā pasaulē, LG demonstrē savu apņēmību nodrošināt atšķirīgu, augstas kvalitātes 3D saturu.”

CINEMA 3D Smart televizoros, kas ražoti 2011.gadā, 3D World tiks piedāvāts aplikācijas formātā, savukārt 2012.gada modeļiem būs speciāla sadaļa uz Home Dashboard.