Laipni lūgti vēl gudrākā LG SMART TV platformā

Pie citius, altius, forties varētu pievienot arī gudrāks. Jo, ja notiktu Olimpiskās spēles smart TV platformām, LG platforma būtu tā, kas ieņemtu pirmo vietu uz goda pjedestāla. Lūk, arī pierādījumi šim apgalvojumam.

Platforma tikko ir kļuvusi vēl krietni gudrāka, ar jaunu izsmalcinātu izskatu, uzlabotām pielāgošanas iespējām un vēl veselu rindu jaunām un izcilām iespējām.

Visas detaļas ir tieši tur, kur tām ir jābūt, dodot skaidru un vieglu pieeju funkcijām, kas konkrētajā brīdī ir nepieciešamas. Elegance ir izcelta ar pilnveidoto “kāršu” funkciju, kas organizē visas iecienītākās aplikāciju kolekcijas ērtās grupās pa astoņi. Jaunajā Home Dashboard ir pat vēl vairāk kāršu priekš Premium Apps, 3D World, LG Smart World, Smart Share un citām aplikāciju vietnēm.

Premium Apps kārts piedāvā plašu klāstu ar premium Smart TV pakalpojumiem, sākot ar satura straumēšanu līdz sociālo mediju pakalpojumiem. Tās būs pilnībā pielāgotas premium aplikācijas, pieejamas dažādām valstīm visur pasaulē. LG 3D World dos jums pieeju visdažādākajiem 3D video pēc pieprasījuma , bet LG Smart World ir aplikāciju veikals jūsu CINEMA 3D Smart TV, piedāvājot tūkstošiem aplikāciju no visdažādākajiem žanriem, kas lejupielādei pieejamas ar vienkāršu klikšķi no jūsu tālvadības pults.

Tajā ir pietiekoši daudz pielāgošanas iespēju, ļaujot jums aizpildīt pašiem savas kārtis, izvēloties no tūkstošiem aplikāciju, kas pieejamas LG Smart World. Tiklīdz jūsu jaunās kārtis ir gatavas, pārkārtojiet tās vienkārši uzklikšķinot un pārvelkot kārtis kārtībā, kādā vēlaties un voila! – visas jūsu kārtis ir organizētas veidā kā jūs vēlaties tās redzēt.

Tiklīdz tas izdarīts, ir vieglāk izmantot jaudīgo un gudro funkciju priekšrocības, ko jums sniedz LG CINEMA 3D Smart TV.

Piemēram, aplūkojiet LG Smart World kārti, kas atver pavisam jaunu aplikāciju pasauli LG Smart TV aplikāciju veikalā. Jebkas, ko jūs lejuplādējat no turienes, parādīsies ekrānam apakšā My Apps joslā.

My Apps josla ir nākošā īpaši pievilcīgā lieta. No turienes aplikācijas ir iespējams lejuplādēt tikai ar vienu klikšķi, vai arī jūs variet piekļūt pilna ekrāna My Apps izvēlnes versijai, noklikšķinot uz kvadrātveida ikonas kreisajā pusē no uzraksta “My Apps”.

Aizejiet uz pilna ekrāna izvēlni un visas jūsu izlases būs tur – organizējiet tās kā vien vēlaties – vai nu noliekot tās uz ātrās palaišanas joslas, vai arī izdzēšot tās, kuras vairs neizmantojiet.

Tikmēr dzīvais televizora ekrāna skats ļauj sekot visiem notikumiem jūsu mīļākajos šovos, kamēr jūs ceļojat gudro aplikāciju pasaulē.

Doties tieši uz My Apps joslu ir iespējams izmantot speciālu My Apps pogu uz Magic Remote, kas ir vienkārši un tajā pašā laikā tik ļoti ērti.

Vai jau pieminējām, ka katrs jaunais CINEMA 3D Smart TV nāk kopā ar uzlabotu Home Dashboard?

Atruna: Izvēlnes un funkcijas var atšķirties atkarībā no jūsu valsts.

  • Girts Zalitis

    Un kā ar 2011 gada modeļiem? Arī ir dabonams? Man ir lv5500 televizors.

  • 2011. gada modeļiem atjauninājumi būs pieejami, ja tiks atklātas kādas kļūdas, bet tie netiks atjaunoti uz jauno LG Smart TV, tehnisko prasību dēļ.

  • gatis

    Vai smart world noladejot aplikacijas kur rakstits bezmaksas, ir kkads maksas pakalpojums? vai viss iek piedavats bez maksas??? un premium alikacijas ir maksas???