Pievienojot Magic Remote vēl vairāk maģijas

Lai arī pirmā Magic Remote tālvadības pults bija ar dažām nepilnībām, LG produktu attīstītāji bija gatavi pieņemt izaicinājumu un pilnveidot aspektus, kas Magic Remote padarītu nevainojamu.

Tie pievienoja žestu (gestures) vadību, inovatīvo norādīšanas (pointing) funkciju, jaunu ruļļa (wheel) vadības funkciju un apbrīnojamu balss vadības (voice mode) režīmu. Pults jaunais dizains ir arī ergonomiskāks. Lai saprastu, kā LG produktu attīstītāji to spēja panākt, uz sarunu aicinājām LG TV R&D laboratorijas produktu attīstības vadītāju San-Hjunu Čo (Cho Sang-Hyun).

LG TV R&D laboratorijas produktu attīstības vadītāju San-Hjunu Čo (Cho Sang-Hyun)

LG TV: Daudzi cilvēki vēlētos uzzināt vairāk par šo jauno un aizraujošo ierīci, it īpaši par 4 galvenajām – atslēgas funkcijām, par ko esam dzirdējuši. Vai varam sākt no šī punkta?

Čo: Iespējams, šis punkts ir labākais ar ko iesākt sarunu, jo ikviens, kas nav iepazinies ar pirmo Magic Remote, šīs tālvadības pults funkcijas varētu salīdzināt ar datorpeli. Viss, kas nepieciešams ir ātra kustība ar Magic Remote norādītāju un viens klikšķis. Funkcijas, kurām ar parasto TV pulti bija nepieciešamas četras vai piecas darbības, tagad ātri un vienkārši var tikt paveiktas, neizdarot liekas kustības. Turklāt mēs ievērojami uzlabojām arī precizitāti.

LG TV: Neskatoties uz to, pirmā Magic Remote tālvadības pults bija diezgan precīza. Kā jūs panācāt šādus ievērojamus uzlabojumus?

Čo: Atbilde slēpjas neatlaidīgā testu veikšanā ar RF signāliem un sensoriem. Mēs vēlējāmies šo pulti izveidot nekļūdīgu, tādēļ noteicām augstus testēšanas standartus gluži kā testējot televizorus, tikai šoreiz to vietā likās šo tālvadības pulti.

LG TV: Kā darbojas balss atpazīšanas funkcija? Tā ir patiešām iespaidīga, bet to noteikti nebija vienkārši izveidot.

Čo: Tieši tā. Mūu vēlme bija izveidot ērtāku izveidot interneta meklēšanas funkciju, kā arī ieviest sociālo mediju pakalpojumus. Tas nozīmē, ka tālvadības pultij ir jābūt ārkārtīgi precīzai un jāstrādā skaļā apkārtējā vidē. Ja tā nebūs precīza, tā nebūs arī ērta, vai pareizi? Mēs arī nevēlējāmies, lai cilvēki, dodot komandas,  kliegtu uz savu televizoru pāri visai istabai, kā tas ir citiem ražotājiem. Mūsu gadījumā komandas jādod tieši Magic Remote un tā ir liela atšķirība. Tieši šis aspekts pievērsa lielu uzmanību Starptautiskajā Patērētāju Elektronikas šovā (CES), jo izstādes halles Lasvegasā bija ļoti trokšņainas.

LG TV: Tieši tā, neskatoties uz lielo fona skaļumu – balss vadība strādāja perfekti…Kāds ir tās noslēpums? Kā tā spēj būt tik jaudīga, bet tajā pašā laikā – precīza?

Čo: Tas ir galvenais noslēpums! Tas, ko varu pateikt, ka Magic Remote atjauninājumi notiek katru dienu, tādēļ tā atpazīst arvien vairāk jaunus vārdus. Šī tālvadības pults saprot atšķirības starp Lielbritānijas angļu, Amerikas angļu un kanādiešu akcentu. Komandas tā saprot korejiešu, Amerikas angļu, Spānijas angļu un Kanādas franču valodas, turklāt drīz tiks pievienotas vairāk kā ducis valodu no dažādām pasaules valstīm.

LG TV: Tas ir apbrīnojami! Un ko jūs variet pateikt par vadības rulli? Vai arī to mēs varam salīdzināt ar datorpeli?

Čo: Gan jā, gan nē. Patiesībā, šī ruļļa ritināšana darbojas līdzīgā veidā, bet navigācijas un meklēšanas iespējas ir daudz labākas, it īpaši sarežģītās lapās un interneta pārlūkā. Vienkārši pamēģiniet un jūs nekavējoties sapratīsiet atšķirību. Turklāt jūs variet pievilkt un attālināt Google kartes, kā arī citus karšu pakalpojumus. Un, skatoties TV, rulli var izmantot, lai ērtāk pārslēgtu kanālus.

LG TV: Mēs esam dzirdējuši, ka ir pavisam vienkārši uzsākt lietot žestu vadības režīmu. Vai tā ir?

Čo: Tieši tā. Jums tikai jānospiež rullis un šis režīms ir ieslēgts. Mēs esam to ieprogrammējuši uz diviem žestiem, bet pavisam drīz pievienosim vairāk. Šobrīd, darbojoties žestu režīmā un pārvietojoties uz sāniem, jūs pārslēgsiet iepriekšējo kanālu. Uzzīmējot V, jums parādīsies liste ar saturu un programmām, kurām variet piekļūt. Drīz varēsiet ar žestiem arī pietuvināt un attālināt.

LG TV: Nav šaubu, ka Magic Remote no funkcionālā viedokļa būs grūti pārspēt. Pēdējā lieta, par kuru vēlējāmies jautāt ir dizains, jo arī tas ir ievērības cienīgs.

Čo: Vairs nekādas nevajadzīgu pogu rindas! Mēs to esam izveidojuši vienkāršu un intuitīvu, turklāt tā ir ļoti ergonomiska. Tā perfekti ieguļ plaukstā un sniedz ātru un ērtu pieeju televizora funkcijām.

LG TV R&D laboratorijas produktu attīstības komanda

Jaunā Magic Remote ir pilnīgs labāko funkciju apkopojums, sākot ar tādām ērtām un jaudīgām funkcijām, kā balss vadība līdz pat skaistajam un inovatīvajam dizainam, kas perfekti ieguļ plaukstā. Jā-tas ir maģiski!