3D – ne tikai skaties, bet arī klausies!

Iztēlojieties asa sižeta filmu – notiek pakaļdzīšanās, labie ķer sliktos, laiks rit neiedomājami ātri, bet tad ieslēdzas palēninājuma aina… Divas sekundes tiek izstieptas desmit sekundēs un tad sprāgst mašīnas, visu ekrānu ieskaujot liesmu mutuļos. Sprādziena skaņa, kopā ar metāla gabaliņiem un stikla lauskām izšaujas ārā no ekrāna un sasniedz vietu, kur sēdi tu, radot sajūtu, ka tas viss notiek telpā ap tevi. Viss kārtībā – tu neesi ievainots! Tomēr ir patīkami sajust tik dzīvas izjūtas brīdī, kad darbība norit filmā.

3D Sound Zooming skaņas tehnoloģija

Jūs tikko esat pārliecinājies par LG CINEMA 3D Smart TV jaunās 3D Sound Zooming tehnoloģijas grandiozo spēku.

Lai iegūtu pilnīgu efektu 3D attēlam, jābūt ieslēgtiem arī 3D skaļruņiem – stikla lausku džinkstēšanai jāskan tieši tā, lai jūsu prātam liktos, ka tas notiek telpā, kurā sēžat jūs.

Tas iespējams ar modernu algoritmu palīdzību, pilnībā sinhronizējot 3D skaņu ar 3D attēlu, lai to visu jums parādītu vēl nepieredzētā līmenī.

Visi jaunie LG CINEMA 3D Smart televizori nāk komplektā ar iebūvētu 3D Sound Zooming tehnoloģiju, apvienojot to ar citām šī televizora galvenajām funkcijām, kā piemēram, CINEMA SCREEN dizainu un inovatīvo dziļuma kontroles mehānismu, lai sniegtu jums patiesi neaizmirstamu 3D pieredzi.

Turklāt LG sagādājuši īpašu pārsteigumu visiem 3D mājas kinozāles labas skaņas mīļotājiem – tas ir BH9520 – LG CINEMA 3D Sound Blu-ray™ mājas kinozāle, kas nāk komplektācijā ar 3D Sound Zooming tehnoloģiju un vēl vairākām  interesantām funkcijām.

Ievērības cienīga jaunajam BH9520 ir 9.1 skaļruņu sistēma un tās darbība. Atšķirībā no tradicionālajām sistēmām, BH9520 papildus nodrošināts ar augšējiem 3D skaļruņiem. Galvenie skaļruņi skaņu izplata horizontāli, kamēr 3D skaļruņi to raida augšup, radot kupola efektu, kas ieskauj jūsu ausis 3D skaņas virpulī. Turklāt šī skaņa ir vēl vairāk pilnveidota ar LG telpisko 3D procesoru, darbības centrā liekot jūs, lai kurā istabas vietā jūs atrastos.

Šī 3D skaņas iekārta ļaus jums izbaudīt vēl nebijušus skaņas piedzīvojumus, jo – jūsu ausis ir tā vērtas!