Katru sekundi tiek pārdots viens LG televizors!

Ja jums padodas matemātika un ciparu lietas, tad jums noteikti patiks šis: 2011. gada ceturtajā ceturksnī LG pārdevis 8,8 miljonus plakano paneļu televizorus.

Cinema Screen televizors, Formula 1

Pēc mūsu aprēķiniem sanāk, ka katru sekundi tiek pārdots viens LG televizors. Esam novērojuši, ka pircēji ir stāvā sajūsmā par LG CINEMA 3D televizoriem, kā rezultātā LG uzņēmumam veidojas 130 miljonu liela peļņa.

Sākoties 2012. gadam, LG Electronics izpilddirektors un prezidents Havis Kvons (Havis Kwon) izvirzīja noteiktu un skaidru mērķi – būt par līderi vispasaules 3D televizoru tirgū.

Turklāt LG skaidri iezīmēja arī plānu šī mērķa sasniegšanai un ietekmes palielināšanai šajā nozarē – tirgū tika palaista jauna CINEMA 3D Smart TV produktu līnija ar CINEMA SCREEN dizainu un tikai 1mm plānu televizora ietvaru.

Patiesībā, LG jau tagad gūst stabilus panākumus.

To pierāda sasniegumi Korejas tirgū, kur LG jau ieņēmis līdera pozīciju 3D televizoru jomā. Lieli panākumi gūti arī ASV, kur 2011.gada beigās trīskāršojās LG 3D televioru tirgus daļa. LG CINEMA 3D Smart TV sacēluši vētru arī Latīņamerikā – Meksikā, Brazīlijā un citās valstīs, kurās LG jau vairākus gadus atrodas pārdošanas topu augšgalā.

LG televizoru izpārdošana

Pircējus piesaista gan LG produktu spožie panākumi, gan augsti novērtētā LG CINEMA 3D tehnoloģiju kvalitāte. LG jau tagad pierāda, ka ir līdera pozīcijas cienīgi, tādēļ nepaies ilgs laiks, līdz viņi stabili ieņems pirmo vietu vispasaules 3D televizoru tirgū.

Pērnajā gadā sasniegtie rezultāti bija lieliski, bet 2012. gads solās būs vēl labāks.

LG šogad jau prezentējuši dažus patiešām lieliskus produktus saviem pircējiem un faniem. Ievērības cienīgi ir jaunie CINEMA 3D Smart TV ar pilnveidoto Smart TV platformu, kā arī uzlabotā Magic Remote. Tāpat nedrīkst aizmirst arī satriecoši skaisto 55 collu OLED TV, kas pavisam drīz jau parādīsies pārdošanā.

Tādēļ esiet moži un sekojiet līdzi jaunumiem!

  • Kas Tha Man

    tad jau sanak ka samsung pardevushi 1.5 televizoru sekundee :D

  • apokfskakodp

    Shitas LG pārsit visus samsungus

  • Demonika

    no comment…..sony – labakie :P