Lieliskais 3D kļūst arvien labāks!

LG CINEMA 3D Smart TV saņēmis daudz interesantas un slavinošas atsauksmes par savu 3D kvalitāti. Taču LG neguļ uz lauriem, bet gan strādā pie jauniem produktiem un uzlabojumiem, kurus ieraugot jūsu vecais televizors gribēs aizbēgt un paslēpties skapī.

Iztādes IFA 2011 vērtētāji pavadīja ilgu laiku, pētot LG Plasma Pentouch TV, un atzina, ka «pāreja no 2D uz 3D izstrādāta patiešām augstā līmenī». Ir pagājuši tikai daži mēneši un LG jau ir radījuši jaunus, ievērojamus uzlabojumus

Uzlabota attēla kvalitāte!

LG piedāvātā pāreja no 2D uz 3D režīmu ir lieliska, ja vēlaties skatīties visus savus iecienītākos šovus vai spēlēt 2D videospēles 3D kvalitātē. Attēla kvalitāte ir atkarīga no tā ieguves avota, tādēļ izšķirtspēja, pārveidota 3D, var izskatīties ne pārāk labi.

Jaunais LG CINEMA 3D Smart TV pilnībā atrisina šo problēmu, jo 3D pārejas instruments veic arī attēla kvalitātes uzlabošanu, iegūstot fantastiskus 3D attēlus. Turklāt, ja jūs pārveidojat HD vai SD video, LG pārejas instruments optimizē video avotu, lai radītu lielisku 3D dziļumu ar kristāldzidru kvalitāti. Jūs pat variet ņemt zemas izšķirtspējas 2D tiešsaistes video, nospiest pārejas pogu un izbaudīt lielisku HD, tieši tāpat kā 3D kvalitāti.

Uzlabots algoritms

Jaunā LG CINEMA 3D Smart TV produktu līnija piedāvā arī uzlabotu algoritmu padziļinātai «nianšu analīzei», kas ir dažādu pārejas metožu tehnoloģisks apzīmējums. Iepriekšējiem modeļiem bija 3 režīmi: Pārklājums (Overlay), Ēnu analīze (Shadow Analysis) un Telpas perspektīva (Aerial Perspective). Pie tiem LG pievienojuši vēl 3 režīmus: Lineāro perspektīvu (Linear Perspective), Kustību izšķiršanu (Movement Difference) un Relatīvā lieluma režīmus (Relative Size modes). Līdz ar to, skatoties 3D saturu, LG CINEMA 3D Smart TV varēs jums nodrošināt vispilnīgāko un detalizētāko 3D attēlu.

Pielāgotās ainas modelēšana

Vēl viens veids, kā LG uzlabo attēlu kvalitāti, ir kontrolējot un pielāgojot 3D efektus, atkarībā no satura, ko jūs vēlaties konvertēt. Nav svarīgi, kāda veida saturu jūs skatāties, sākot ar sportu un televīzijas šoviem, līdz pat filmām vai spēļu spēlēšanai, LG CINEMA 3D Smart TV veikli piemeklēs vislabākos 3D efektus, lai maksimāli uzlabotu jūsu 3D skatīšanās pieredzi.

Un tas vēl nav viss. LG iepazīstina ar 3D Effect Booster, kas vēl vairāk izceļ visus objektus jūsu ekrānā.

Mēs lasām ekspertu atsauksmes un zinām, ka dažiem no mūsu konkurentiem nav izdevies radīt 3D pārejas, kas atstātu iespaidu gan uz pircējiem, gan ekspertiem. Lai arī veiksme ir mūsu pusē, tomēr mēs arī zinām, ka visa pamatā ir saturs. Tas ir pats galvenais punkts, kura kvalitāte pastāvīgi jāuzlabo, ļaujot vērot 3D pavisam nebijušā līmenī. Tagad pircēji patiešām var izbaudīt neierobežotu 3D saturu ar lielisku pāreju uz 3D režīmu, kas viņus padarīs par lieliem LG CINEMA 3D Smart TV faniem.