Ienirsti savā CINEMA SCREEN

Vai esat kādreiz prātojuši, cik būtiska ir atšķirība starp platu un šauru televizora ietvaru? Īsumā, varētu teikt, ka tas ir kaut kas starp lieliskas filmas vērošanu kinoteātrī un šīs pašas filmas skatīšanos mājas televizorā. Jo šaurāks ir televizora ietvars, jo vairāk rodas sajūta, ka filmu vērojat kinoteātrī. Tieši šo efektu ir vēlējušies panākt LG CINEMA SCREEN 3D Smart TV veidotāji ar CINEMA SCREEN dizainu, samazinot tā ietvaru, lai jūs varētu pilnībā nodoties filmas vērošanai, aizmirstot par pašu televizoru.

Cinema Screen televizors

Tajā pašā laikā mūsu ieteikums ir – aizmirstiet par visiem tehniskajiem sīkumiem un vienkārši ienirstiet sava televizora kvalitatīvajā attēlā.

Vai atcerieties pēdējo reizi, kad vērojāt filmu kinoteātrī? Ja neskaita priekšāsēdošo galvas, pilnīgi nekas neatrodas starp jums un ekrānu, un jūs redzat visu ainu kopumā, pat ja darbība norisinās ekrāna malās.

Turpretī mājas televizorā, it sevišķi senajiem modeļiem, skatu aizsedz rāmis, kas turklāt arī lieki novērš jūsu uzmanību. Tieši šie ir iemesli, kādēļ bija ārkārtīgi svarīgi izveidot superplānu televizora ietvaru – jo plānāks ir attēla ietvars, jo mazāk tiek novērsta uzmanība un vairāk var nodoties filmas vērošanai.

Iepazīstieties ar LG jauno CINEMA 3D Smart TV produktu līniju, ko raksturo jaunais CINEMA SCREEN patiesi skaistais dizains, kas nodrošina daudz pilnīgāku interaktīvo skatīšanās pieredzi.

Vislabākie LG dizaineri un inženieri strādājuši daudzas virsstundas, lai radītu to, ko LG sauc par «gandrīz nulles ietvaru». Atrodoties ērtā skatīšanās attālumā, tas ir tik tikko pamanāms.

Otrs televizora dizaina elements ir noapaļota aizmugures daļa, kas televizoram liek izskatīties kā peldošam gaisā. Šī iemesla dēļ izskatās, ka attēls burtiski atdalās no ekrāna un pietuvojas jums, ļaujot patiesi iedziļināties filmas skatīšanās procesā. Visi šie dizaina elementi kopā veido ekrānu, kas pilnībā piesaista jūsu uzmanību, tieši tāpat kā kinoteātrī. Jā, tieši tik lielisks ir LG CINEMA SCREEN dizans.

LG CINEMA SCREEN televizori ar «gandrīz nulles ietvaru» liks jums pārvērtēt iepriekšējo filmu skatīšanās komfortu. Tātad –ņemiet tik popkornu, izslēdziet gaismas un ienirstiet filmā, ko piedāvā jūsu jaunais LG CINEMA SCREEN televizors!

  • Ingus Grišāns

    Pēc ši raksta izlasīšanas. Sāku nožēlot ka nopirku LG 42LW570S televīzoru pirms pāris dienām.