Lieliska 3D satura izvēle!

Būdami 3D fani, mēs augstu vērtējam kvalitatīvi veidotas 3D filmas, tādēļ  kinoteātrī esam gatavi par tām piemaksāt nedaudz vairāk. Līdz šim mūsu pieredze bijusi neatkārtojama! Dzīvīgie attēli iznirst tieši no ekrāna, ko lieliski papildina visaptverošā un grandiozā skaņas sistēma.

3D saturs

Tomēr filmas ir tikai neliela daļa no visa lielā 3D aisberga. Ir vēl arī daudz kas cits, ko ir vērts redzēt 3D kvalitātē, kā piemēram, TV šovi, sporta pasākumi un koncerti.

Un tieši šīs iespējas piedāvā LG CINEMA 3D Smart TV. Šis televizors piedāvā plašu 3D saturu, sākot no augstākās kvalitātes filmām, jūsu mīļākajiem TV šoviem, sporta spēlēm, mūzikas video un spēlēm, ko variet vērot pilnā 3D krāšņumā.

Viss sākas 3D Zone – ekskluzīvā LG CINEMA 3D Smart TV aplikācijā, kas ļauj ar viena taustiņa klikšķi piekļūt jebkuram pieprasītajam 3D saturam. Jūs variet izvēlēties no dažādām kategorijām (izklaide, sports, mūzika, izglītība, bērnu pārraides, kā arī lieliskas 3D filmas, mūzikas video un sporta pārraides) un izbaudīt pilnvērtīgu izklaidi, neatstājot savu ērto dzīvojamo istabu.

Un neaizmirstiet par LG CINEMA 3D Smart TV piedāvāto lielisko pārveidotāju, kas 2D saturu ļauj pārslēgt uz 3D režīmu tikai ar vienu taustiņa klikšķi.

LG 3D pārveidotāja tehnoloģija tikusi ievērojami uzlabota, nodrošinot dziļāku 3D līmeni, kā jebkad agrāk. Jūs pat variet kontrolēt 3D dziļumu, padarot attēlus vairāk izceltus, vai arī izmantot 3D Effect Booster, lai paplašinātu savu 3D pieredzi.

LG šobrīd piedāvā vairāk nekā 30 3D kanālus visā pasaulē, kas ietver lieliskas sporta pārraides, dažādas filmas un citus raidījumus.

Turklāt, LG padomājuši arī par spēļu cienītājiem. Ja jums patīk video spēles, jūs noteikti novērtēsiet neatkārtojamo pieredzi, ko iegūsiet spēlējot 3D spēles uz LG CINEMA 3D Smart TV. Bet, ja vēlaties spēlēt kopā ar draugiem, tad atsevišķiem LG Cinema 3D TV modeļiem ir pieejama arī Dual play versija, kurā vienlaicīgi var spēlēt vairāki spēlētāji, izmantojot visu ekrānu.

LG piedāvā plašas 3D iespējas, lai apmierinātu jūsu apetīti pēc 3D. 3D kvalitātē pieejamas filmas, K-Pop video, spēles un visi jūsu mīļākie TV šovi – jums atliek tikai izvēlēties.