Jaunā Smart TV 3D World aplikācija

Jaunā LG Smart TV 3D World aplikācija padarīs jūsu 3D video pieredzi daudz spilgtāku un reālistiskāku nekā tā bijusi līdz šim. Visi LG Cinema 3D Smart TV lietotāji var izbaudīt bezmaksas 3D VOD pakalpojumus, vienkārši lejupielādējot “3D World” no LG Apps.

Jaunā 3D World aplikācija tiek piedāvāta bez maksas ar mērķi nodrošināt plašas satura izvēles iespējas, tādējādi dažādojot lietotāju 3D pieredzi. Aplikācijas piedāvāto bezmaksas saturu var apskatīt uzreiz, neveicot nekādas papildu darbības tā iegūšanai.

LG Smart TV 3D World aplikācija

Savu 3D izklaidi jūs variet izvēlēties no dažādām satura kategorijām.

Izklaide: Izbaudiet virtuālās ekskursijas pa pasaules slavenākajām pilsētām un pieprasītākajiem brīvdienu galamērķiem. Tagad jūs varat iegūt spilgtu un neatkārtojamu ieskatu citās kultūrās un citu tautu dzīvesveidos, neizejot no savas mājas.

Sports un aktīvā atpūta: Lieliskā 3D World aplikācija ļaus jums ienirt okeāna plašumos un izpētīt apbrīnojamo zemūdens pasauli, kā arī iepazīt jūras augu un dzīvnieku dažādību.

Dokumentālās filmas: Atklājiet brīnišķīgos un līdz šim neizdibinātos noslēpumus, ko slēpj cilvēka ķermenis, dabas un zinātnes likumi. Šie atklājumi  kļūst  arvien aizraujošāki, izmantojot 3D mācību vidi. Uzziniet kā Āfrikas dzīvnieki pārdzīvo sausuma sezonu, kādi dzīvnieki mājo tropiskajos lietus mežos, kā arī daudzas citas interesantas lietas.

Pārraides bērniem: Paši jaunākie 3D World aplikācijas lietotāji var sekot līdzi populārāko multiplikācijas filmu varoņu ikdienas gaitām, kā arī izdarīt pārsteidzošus atklājumus, vērojot jautrākos bērnu raidījumus.

Dzīves stils: Vai vēlaties aplūkot pasaules labākās viesnīcas un to interjeru? Vēlaties dzīvot kā slavenības, izbaudot luksus viesnīcu pakalpojumus? Ar LG 3D World aplikāciju Jūs varat virtuāli izbaudīt pasaulē labāko viesnīcu piedāvājumu jau tūlīt!