LG jaunā mārketinga koncepcija – lietotāju radīts saturs

Lai atzīmētu sava jaunākā putekļusucēja laišanu tirgū, LG Electronics rīkoja Kompressor Follow ME™ video konkursu, kura noslēgumā izziņoja uzvarētājus. Dalībnieku uzdevums bija izveidot video par LG jaunumu – Kompressor Follow ME™ – pasaulē pirmo putekļu sūcēju, kas savas darbības laikā automātiski seko savam saimniekam.

Kompressor Follow Me putekļusūcējs

Šis konkurss bija lieliska iespēja LG tuvoties saviem klientiem, vienlaikus palielinot interesi un izpratni par jauno produktu. Uzvarētāji tika izvēlēti balstoties uz tiešsaistes balsojumu, kā arī radošo ekspertu un LG mārketinga pārstāvju komandas viedokli. Tika iesniegti patiešām iespaidīgi darbi no visas pasaules: Ziemeļamerikas (Kanāda, Meksika, ASV), Dienvidu un Centrālamerikas (Venecuēla) un Eiropas (Čehija, Francija, Vācija, Nīderlande, Slovākija, Spānija, Apvienotā Karaliste), kā arī Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas (Nigērija), Āzijas (Austrālija, Indija, Indonēzija, Koreja, Filipīnas), un NVS valstīm (Krievija, Ukraina, Uzbekistāna).

Pirmo vietu ieguva dalībnieki no Ukrainas, kuri iesniedza darbu ar nosaukumu “Are you Baby” ar oriģinālu un asprātīgu sižetu, kas demonstrēja Follow ME™ tehnoloģiju, salīdzinot to ar bērna sekošanu mātei. Tieši šis video saņēma vislielāko tiešsaistes balsotāju atzinību. Otro vietu ieguva Francijas pārstāvji ar skaistu video, kurā tika uzsvērta Aktīvi sekojošā riteņa tehnoloģija (Active Following Wheel). Trešo vietu dalīja Korejas un Francijas pārstāvju video. Pirmās, otrās un trešās vietas ieguvēji katrs saņēma naudas balvas – attiecīgi 10,000, 5,000 un 2,500 eiro vērtībā. Papildus vēl Kanādas un Francijas pārstāvji tika apbalvoti ar Kompressor FOLLOW ME™ putekļusūcēju kā simbolisku pateicību par viņu dalību konkursā.

Tā kā konkurss balstījās uz tiešsaistes balsojumu, tad var teikt, ka LG radošā stratēģija jaunā Kompressor FOLLOW ME™ reklamēšanā rezultējās ar ievērojamiem panākumiem produkta atpazīstamībā. Balsotāji arī izteica prognozes par laiku, kad  jaunums tiks palaists tirgū, turklāt tā inovatīvā tehnoloģija radīja plašu interesi.

Jaunais LG Kompressor FOLLOW ME™ ir pasaulē pirmais putekļusūcējs, kas automātiski seko savam lietotājam, izmantojot revolucionāro Automātisko atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģiju (Automatic Location Recognition Technology) un Aktīvi sekojošā riteņa tehnoloģiju (Active Following Wheel Technology), kas liek putekļusūcējam ieturēt 100cm distanci no sava saimnieka. Kombinējot to ar citām inovatīvām tehnoloģijām, jaunais putekļusūcējs piedāvā vieglāku un ērtāku tīrīšanas procesu lietotājam. LG Kompressor FOLLOW ME™ veikalos parādīsies pavisam drīz – jau martā tādu valstu tirgos kā Krievija, Irāna, Austrālija, Francija, Itālija un Spānija.

Visus iesniegtos video variet noskatīties šeit.