Pasaules Mobilajā kongresā LG iepazīstina ar jauno Optimus 3D Max

Šī gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC – Mobile World Congress) LG Electronics (LG) iepazīstinās ar LG Optimus 3D Max. Viedtālruņa iespaidīgā 3D tehnoloģija un izsmalcinātais dizains nodrošina pilnvērtīgu 3D izklaides platformu, turklāt tas ir zīmīgs solis uz priekšu vienmēr augošajā 3D ekosistēmā.

Optimus 3D Max (P730) Android telefons

“Optimus 3D Max ir LG pastāvīgo pūļu rezultāts, lai nodrošinātu patērētājiem izklaides pieredzi vēl augstākā līmenī,” saka LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park). “Iepazīstināšana ar Optimus 3D pagājušajā gadā iezīmēja jaunu ēru viedtālruņu tirgū, un LG Optimus 3D Max ir pierādījums LG apņēmībai pilnveidot 3D izklaides iespējas.”

LG Optimus 3D Max ir aprīkots ar dažādām inovācijām un uzlabojumiem:

Augstas veiktspējas viedtālrunis ar jaunākajām mobilo telefonu tehnoloģijām

Spilgtais LG Optimus 3D Max ekrāns lietotājiem tīkamu padara gan 2D, gan 3D satura skatīšanu. Jaunajam viedtālrunim uzlabots interneta ātrums 3G tīklā (HSPA+21Mbps), kā arī LG Tag+ piedāvātā neliela attāluma saziņas (NFC – Near Field Communication) tehnoloģija, kas radīta vēl lielākai lietotāja ērtībai. Viena no galvenajām NFC priekšrocībām ir automātiskā uzstādījumu maiņa, kas iespējama, iepriekš izveidojot atzīmējumus īpašiem režīmiem, piemēram, automašīnas, biroja vai gulēšanas režīmam. Atkarībā no vietas, kurā atrodas viedtālruņa lietotājs, NFC automātiski pielāgos vairākus tālruņa uzstādījumus, tajā skaitā Wi-Fi, Bluetooth, GPS un skaļumu.

Papildus jau esošajām viedtālruņa inovatīvajām iespējām, Pasaules Mobilā Kongresa apmeklētājiem būs iespēja iepazīties arī ar vairākiem ierīču tehniskajiem uzlabojumiem un programmām, kas tuvākajā nākotnē būs pieejamas interneta vietnē www.LGsmartworld.com

Papildu funkcijas:

– HD Pārveidotājs piedāvās 2D televizorā izbaudīt HD kvalitāti. TV tas pievienots ar MHL (Mobilo augstas izšķirtspējas saiti), kad  pārraida Open GL bāzētas 2D spēles un aplikācijas uz 3D, turklāt ar to var skatīties arī Google Earth;

– Attāluma meklētājs, lai aprēķinātu attālumu starp kameru un priekšmetu, kā arī objekta dimensijas ar triangulāciju;

– Out-focusing Shot, lai uzlabotu kameras kvalitāti ar attēla apstrādi, izmantojot informāciju par dziļumu un iegūtu attēla kvalitāti daudz augstākā līmenī, nekā piedāvā citi viedtālruņi.

Iespaidīgas 3D Izklaides funkcijas ar uzlabotu 2D-3D savietojamību
Izmantojot uzlaboto 3D Pārveidotāju, lietotāji var pārvērst Google Earth, Google Maps un citas ceļu kartes uz 3D režīmu. Turklāt ar Optimus 3D Max uzņemtie 3D foto un video var tikt skatīti arī 2D režīmā, izmantojot tālruņa sānos uzstādīto 3D Hot Key, lai viegli pārslēgtos no 2D uz 3D režīmu un otrādi. LG plāno paplašināt 3D Pārveidotājam piemērotu video saturu, aplikācijas un spēles, kas pieejamas LG SmartWorld 3D zonā.

Patiesi izcils dizains ar plānāku un vieglāku tālruņa korpusu
LG mērķis ir nostrādāt visas detaļas līdz ideālai precizitātei, tādēļ lietotāji var saņemt patiešām premium klases dizainu. Veidojot Optimus 3D Max dizainu, LG atmetuši visas liekās detaļas, saglabājot tikai pašas būtiskākās. Jaunais tālrunis ir tikai 9,6 mm plāns un sver 148 gramus. Optimus 3D Max ietver unikālas 3D stila ikonas, kuras lietotājs var personalizēt ar saviem fotoattēliem, izmantojot Icon Customizer funkciju. Martā Optimus 3D Max parādīsies Korejas veikalos un tālāk pakāpeniski izplatīsies arī citu valstu tirgos, sākot ar Eiropu. Drīz pēc ierīces parādīšanās, būs iespējams veikt programmas atjauninājumus no Android 2.3 Gingerbread uz Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

LG Optimus 3D Max galvenās specifikācijas:

 • Čipkopa: 1.2 Ghz divkodolu procesors (OMAP4430)
 • Displejs: 4.3 collu 3D WVGA displejs ar Corning® Gorilla® Glass 2
 • Atmiņa: 8 GB iekšējā, 1GB ārējā
 • Kamera: 5.0 MP
 • Operētājsistēma: Android 2.3 Gingerbread
 • Akumulators: 1.520 mAh
 • Citi parametri:  HSPA+ 21Mbps
 • HDMI savienojamība ar 2D/3D TV/monitoru līdz 1080p caur MHL
 • DNLA bezvadu savienojums ar TV/PC (ar atbalstu 3D video)
 • Pilns NFC atbalsts, LG Tag+
 • Ivars Je

  Kad būs nopērkams Latvijā ?

 • Optimus 3D Max šobrīd nebūs pieejams Latvijā.

 • Kakao

  Ko tad lej, ja nebūs pieejams? Kam tas bija vajadzīgs?