LG piedāvā Optimus LTE Tag ar uzlabotu NFC funkciju

LG izziņojis savu jaunāko papildinājumu LTE viedtālruņu sērijai – Optimus LTE Tag. Optimus LTE sērija, kas ir pirmie HD LTE viedtālruņi pasaulē, ieguvuši grandiozus pārdošanas rezultātus, tādējādi īstenojot LG vīziju par visplāšāko LTE ierīču klāstu visiem patērētāju segmentiem.

«Mūsu mērķis 2012. gadā ir piedāvāt plāšāko LTE viedtālruņu klāstu industrijā,” uzsver LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park). “Optimus LTE Tag nav tikai kosmētiski uzlabota Optimus LTE versija. Tas piedāvā vairākas patiesi inovatīvas funkcijas, kas, mūsuprāt, šo viedtālruni padara vēl viedāku.»

LG Optimus LTE Tag savu nosaukumu ieguvis no jaunās LG Tag+ funkcijas, kas, izmantojot NFC (Near Field Communication) funkciju, sazinās ar speciālām atzīmēm jeb “tags”, kuri ieprogrammēti tā, lai vajadzības gadījumā automātiski izmainītu tālruņa uzstādījumus. Piemēram, ieslidinot šo “tag” telefona ikonā, kas apzīmē biroju, Optimus LTE Tag uzstādījumi automātiski pāriet klusuma režīmā un aktivizē Wi-Fi. Vai arī, automašīnas “tag” var būt ieprogrammēts tā, lai ieslēgtu Bluetooth, GPS un noregulētu lielāku tālruņa skaļumu. Iespējas ir neierobežotas.

LG Optimus LTE Tag darbojas ar 1.2Hz divkodolu procesoru, Android 2.3 Gingerbread operētājsistēmu (ar iespēju vēlāk veikt atjauninājumu uz Ice Cream Sandwich) un 4.3 collu IPS displeju. Ar šiem parametriem Optimus LTE Tag ir ideāli piemērots multivides izklaidei.

LG Optimus LTE Tag galvenās specifikācijas:

  • Čipkopa: 1.2 Ghz divkodolu procesors
  • Displejs: 4.3 collu (800 x 480) IPS
  • Atmiņa: 16 GB eMMC
  • Kamera: 5.0 MP ar AF-LED zibspuldzi (aizmugurējā) un 1,3 MP (priekšējā)
  • Operētājsistēma: Android 2.3 Gingerbread
  • Akumulators: 1.700 mAh
  • Citi parametri:  LG Tag+, MHL(Mobile High Definition Link), DLNA(Digital Living Network Alliance)