Horizontālā duša

Agrie darbadienu rīti nav dienas patīkamākā daļa – tam, visticamāk, piekritīs lielākā daļa cilvēku, kam darbā jāierodas pirms 9.00. Lai arī filmās tos mēdz attēlot nesteidzīgus un laiskus, tomēr realitāte ir nedaudz citādāka – agrie darbadienu rīti ar celšanos un sasteigtu gatavošanos, lai dotos ārpus mājas, nav īpaši patīkams process.

Tieši tādēļ vienmēr ir patīkami uzzināt par kādu tehnoloģisku jauninājumu, kas šo procesu padara vienkāršāku un patīkamāku. Šoreiz tādu atraduši mājas lapas www.shortlist.com veidotāji.

Nu lūk – Vācijas vannasistabu iekārtu ražotāji «Dornbracht» mums piedāvā novērtēt jauno luksuss iekārtu – horizontālo dušu. Šis izgudrojums tiešām uzlabo rīta rutīnas kvalitāti, ļaujot vienkārši izripot no gultas un ieripot dušā, nemainot ērto pozīciju. Un tas tiešām ir patīkami – vienkārši atgulies un ļauj siltajam ūdenim aizskalot miegu projām.

Pirmoreiz «Dornbracht» šo jaunumu prezentēja nesen notikušajā izstādē Šveicē, piedāvājot plašu klāstu ar dušas iekārtām, kurās iebūvētas visneiedomājamākās funkcijas – sākot ar tādām, kas rada sajūtu, ka tev uzbrūk, līdz pat tādām, kad dušā jūties kā savā gultā.

Šobrīd šīs ekskluzīvās dušas nav pieejamas plašākai publikai, bet, cerams, ar laiku ikvienam interesantam būs iespēja iegādāties sev šādu iekāru darbadienas rītu uzlabošanai.