Džeikoba Sutona LED sērfings

Modes fotogrāfs un filmu veidotājs Džeikobs Sutons (Jacob Sutton) nomainīja studiju pret nogāzēm dienvidaustrumu Francijā, Ronas Alpu reģionā, lai kopā ar „Artec pro“ snovborda zvaigzni Viljama Hjūdžu (William Hughes) veidotu kādu neparastu projektu. Viņa filmā redzams Hjūdžs, atmirdzot sniega ieskautajās Francijas virsotnēs, ekskluzīvā LED apģērbā, ko dizianējis elektronikas sensācija Džons Spačers (John Spatcher).

LED sērfings

„Es biju patiešām pārņemts ar ideju par tēlu, kas viens pats slīd cauri tumsai,“ stāsta Sutons par LED kostīma izvēli. „Vienmēr esmu bijis sajūsmā par netradicionāliem veidiem, kā izgaismot lietas, tādēļ filma, kurā kāds subjekts ir vienīgais gaismas avots, likās interesanta ideja.“ Sutons, kurš strādājis ar tādiem zīmoliem kā „Hermes“, „Burberry“ un „The New York Times“, pavadīja trīs naktis slēpošanas trasē -25 grādu aukstumā ar savu uzticamo „Red Epic“ kameru, lai noķertu labākos kadrus ar Hjūdžu, kurš dziļajā sniegā veica dažādus manevrus.

Juergen Teller: Exposed on Nowness.com.

„Filmēties šajā uzvalkā bija pati sirreālākā lieta, ko esmu jebkad darījis savos 20 snovborda pieredzes gados.“ saka Hjūdžs par savu uzlādēto kostīmu. „Par laimi, tur bija daudz sarkanvīna, kas uzturēja manī siltumu, kā arī Džeikoba entuziasms, kas palīdzēja mums visiem izturēt aukstās Alpu naktis.“