LG Electronics gaisa kondicionieri atzīti par videi draudzīgiem

Dubaijā notikušajā videi draudzīgo projektu ceremonijā „2011 Big Project and BGreen Awards“ ietvaros LG Electronics (LG) ieguvis apbalvojumu kategorijā „Labākais produktu piedāvātājs“ („Best Product Supplier“), turklāt LG ir vienīgais gaisa kondicionieru ražotājs, kas guvis šādu atzinību. Viens no prestižākajiem apbalvojumiem nozarē ir „Big Project and BGreen Awards“ apbalvojums uzņēmumam ar dabai draudzīgāko praksi. LG saņēmis apbalvojumu par savu jaunāko VRF gaisa kondicioniera sistēmu – Multi V III.

LG Big Green

„Mēs esam ļoti pagodināti saņemt šo prestižo „Big Project and BGreen Awards“ apbalvojumu,“ saka Hvanjons Nohs (Hwan-yong Noh), LG Electronics‘ Air Conditioning and Energy Solution Company prezidents un izpilddirektors. „Esam ieguldījuši daudz resursu gaisa kondicionieru jomā, lai ne tikai uzlabotu kvalitāti, bet arī padarītu tos videi draudzīgākus, tāpēc ir ļoti patīkami tikt novērtētiem.“

Nesen LG Multi V III gaisa kondicionieris saņēma arī Carbonfund.org apbalvojumu kā produkts, kas nesatur oglekli, pamatojoties uz emisijām, kas rodas preces kalpošanas laikā.