LG Cinema 3D monitors ieguvis «Underwriters Laboratories» sertifikātu par produkta drošību

LG Electronics Cinema 3D monitors D2500, kura skatīšanai nav nepieciešamas 3D brilles, ir pasaulē pirmais 3D monitors, kuru «Underwriters Laboratories» atzinis par drošu produktu. Oficiālā sertifikāta iegūšana tika prezentēta Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros, tādējādi vēl vairāk nostiprinot LG vadošās pozīcijas 3D «bez briļļu» produktu segmentā.

Cinema 3D sertifikatas

“Mūsu CINEMA 3D monitori, kas skatāmi bez 3D brillēm, ļaus mums turpināt būt vadošajiem “bez briļļu” 3D tirgū”, apgalvo LG Home Entertainment prezidents un izpilddirektors Havis Kvons (Havis Kwon). “Mēs turpināsim attīstīt mūsu bez brillēm lietojamo 3D produktu sēriju, lai vēl vairāk būtu priekšā mūsu konkurentiem.”

D2500 saņēma arī Validācijas Sertifikātu pēc piecu dažādu testu izpildes, ko veica «Underwriters Laboratories». Tika testēta tādu funkciju kā 2D Color Characteristic, 3D Color Characteristic, 3D Contrast, 3D Crosstalk un 3D Vertical Viewing Angle kvalitāte. «Underwriters Laboratories» ir starptautiski atzīta un ievērojama ar produktu kvalitātes un drošības sertifikātiem tieši elektroprecēm.

D2500 tiek izmantota Parallax Barrier tehnoloģija, kas rada dziļuma ilūziju, izmantojot vairākas gaismu aizturošas barjeras, kas iestrādātas LCD paneļa priekšpusē. Tas arī nodrošina to, ka labā un kreisā acs katra redz savādāku attēlu. Optimālai 3D attēla kvalitātes nodrošināšanai, D2500 tiek izmantota Head-tracking tehnoloģija, kas izseko skatītāja galvas un acu pozīcijas konkrētajā skatīšanās laikā. To dara iebūvētā web kamera, tādējādi pielāgojot 3D attēlus patērētāja skatīšanās leņķim un attālumam no Cinema 3D monitora.

Papildus «Underwriters Laboratoriies» sertifikātam, D2500 ieguvis arī «TUV Rheinland» sertifikātu kā bez īpašām brillēm lietojamais 3D produkts. «TUV» slavēja D2500 par lielisko kontrasta attiecību un krāsu gammu.