LG Electronics iepazīstina ar pirmo LTE planšetdatoru

LG Electronics prezentējis pirmo LG planšetdatoru ar LTE atbalstu – LG Optimus Pad LTE. Konkurentu vidū šis produkts tāpat kā LG viedtālrunis LG Optimus LTE izceļas ar to, ka ir aprīkots gan ar LTE tehnoloģiju, gan True HD IPS displeju.

LG Optimus Pad LTE planšetdators

“Planšetdatoru lietotāji patērē piecas reizes lielāku datu apjomu nekā vidējais viedtālruņa lietotājs, tāpēc ir tikai loģiski, ka viņiem nepieciešams lielāks datu pārraides ātrums,” norāda LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park). “Patērētāji, kuri ikdienā galvenokārt izmanto tieši planšetdatorus, ir lieli ieguvēji no LTE tehnoloģijas ieviešanas planšetdatoros.”

LG Optimus Pad LTE planšetdators

LG Optimus Pad LTE ir aprīkots ar 1280×720 True HD IPS displeju un 8 megapikseļu kameru, tādējādi piedāvājot augstas kvalitātes multividi. LG Optimus Pad LTE ir pirmais planšetdators pasaulē, kurš atbalsta SD atmiņas kartes līdz 32GB. Tāpat šis produkts piedāvā vēl ērtākas lietošanas iespējas – Smart Movie Editor funkcija attēlu un video rediģēšanai, Web Duet funkcija e-pastu, īsziņu un SNS ērtākai lietošanai, kā arī On-Screen Phone (OSP) funkcija, kas nodrošina savienojamību ar viedtālruņiem.

LG Optimus Pad LTE planšetdators

LG Optimus Pad LTE ir īpaši ērti pārnēsājams, kā arī vizuāli pievilcīgs, jo tas ir tikai 9.34mm plāns un 479g viegls. Planšetdatora veiktspēja ir ļoti augsta, jo tam ir 1.5 GHz divu kodolu procesors un Android 3.2 Honeycomb operētājsistēma. Produkts atbalsta HDMI un DLNA.