LG iepazīstina ar lielekrāna Cinema 3D Smart TV sēriju vēl pilnīgākām 3D mājas izklaides iespējām

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstinājis ar 3D produktu sēriju vēl pilnīgākai mājas izklaides baudīšanai. Sākot ar pasaulē lielāko OLED televizoru ar 55 collu ekrānu un 3D UD televizoru ar 84 collu ekrānu, LG Electronics prezentējis arī citus, uzlabotus 3D sērijas produktus. Tajā skaitā arī Cinema 3D Smart TV ar vairāk nekā 1200 aplikācijām un premium kvalitātes saturu, kā arī 3D monitori un projektori.

“3D un Smart TV revolūcija ir tikai sākums un LG ir apņēmības pilns pārliecināt patērētājus visā pasaulē, ka tieši šīs tehnoloģijas ir nākotne, nevis tikai iedoma,” sacīja Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “Mēs vēlreiz iepazīstinām ar Cinema 3D Smart TV izcilību, kas nu jau ir kļuvis par globālu 3D standartu.”

Kopumā izstādes ietvaros LG prezentējis vairāk kā 500 produktu savā 2043m2 plašajā stendā ar nosaukumu “How Smart is Your 3D?” (“Cik vieds ir Tavs 3D?”). Apmeklētājiem tika dāvinātas vieglās un ērtās 3D brilles, lai piesaistītu uzmanību LG stendam un tā 3D pieredzes kvalitātei.

Lielekrāna Cinema 3D Smart TV

Lai 3D mājas izklaidi padarītu vēl baudāmāku, pieaudzis patērētāju pieprasījums pēc lielāka ekrāna televizoriem, kas sniegtu vēl pilnvērtīgāku un dzīvīgāku 3D pieredzi. Tādēļ LG Electronics prezentējis lielekrāna Cinema 3D Smart televizorus – ar 54 līdz pat 84 collu lieliem ekrāniem.

Cinema 3D zona

Lai iepazīstinātu patērētājus ar jaunākajām tehnoloģijām, LG tos aicināja savā Cinema 3D zonā, kur ar īpašo LG 3D briļļu palīdzību apmeklētāji varēja baudīt 3D pieredzi gan uz Cinema 3D Smart televizoriem, gan 3D monitoriem, piezīmjdatoriem un projektoriem.

3D skaņa

Šogad CES ietvaros LG sniedza iespēju baudīt ne tikai 3D attēlu, bet arī 3D skaņu –  tika izveidota īpaša telpa, kurā 3D skaņas īpaši augsto kvalitāti varēja vērtēt ar jaunās mājas kinoteātra sistēmas palīdzību.

Smart TV – NetCast platforma

Pēdējā gada laikā LG Smart TV funkcionalitāte ir augusi – vairāk nekā 1200 aplikāciju, premium kvalitātes saturs, kā arī konvertācijas rīks, kas tikai ar vienu pults slēdzi ļauj pārvērst 2D saturu 3D saturā, padarot 3D satura pieejamību teju vai neierobežotu. LG turpinās papildināt arī Smart TV platformu, kas balstīta uz NetCast un būs pieejama vairāk nekā 60% LG plakanā paneļa displeju televizoros, kas tiks laisti klajā 2012. gada laikā.

LG iepazīstinājusi ar vēl vienu produktu, kas televizora lietošanu padarīs vēl vienkāršāku – Magic Remote tālvadības pults, kas atpazīst 4 dažādas komandas – balss atpazīšana (Voice Recognition), pults centrā esošais rullis (Wheel), fiziski žesti (Magic Gestures) un norādīšana (Pointing).

LG Google TV

LG Smart TV ar Google TV apvieno sevī Google Android operētājsistēmas un LG 3D Smart TV tehnoloģiju priekšrocības, piedāvājot vēl plašākas un pievilcīgākas mājas izklaides iespējas.

CINEMA SCREEN dizains

CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstinājis ar LG CINEMA SCREEN dizainu, kas jau šogad tiks izmantots arī jaunajos LG CINEMA 3D Smart TV modeļos. Aizraujošu un kvalitatīvu 3D pieredzi tagad būs iespējams novērtēt tikai 1mm plāna televizora ietvarā.

OLED TV ar 55 collu ekrānu

LG Electronics prezentējis nākotnes televīzijas tehnoloģiju – pasaulē lielāko OLED televizoru ar 55 collu ekrānu. Jaunajā televizorā iekļautas arī tādas LG inovācijas kā 4-krāsu pikseļu (4-Color Pixels) un krāsu toņu dažādošanas (Color Refiner) tehnoloģija, kā arī uzlaboti LG Display OLED paneļi.

3D UD TV ar 84 collu ekrānu

LG Electronics iepazīstinājis ar pasaulē lielāko 3D UD (Ultra Definition) TV. 84 collu televizors apvieno sevī 3D un Smart TV funkcijas, kā arī UD ekrāna tehnoloģiju. 84 collu televizors sniedz vēl labāku attēla kvalitāti ar 8 miljoniem pikseļu, četrreiz lielāku izšķirtspējas kvalitāti (3840×2160) kā jau esošajiem Full HD TV paneļiem.

3D IPS monitori

Jaunā LG IPS monitoru sērija nodrošina optimālu 3D skatīšanās pieredzi, piedāvājot augstas izšķirtspējas 3D attēlus no ievērojami plašāka skatu leņķa. LG IPS monitori būs pieejami DM92, DM82 un DM52 sērijās, kā papildinājums LG D43 3D monitoram.

CES 2012 Inovāciju balvas

LG Electronics saņēmis 12 prestižās CES 2012 Inovāciju balvas – tieši tikpat, cik pagajušajā gadā, tostarp arī apbalvojumu kategorijā “Labākā Inovācija”.  TV kategorijā balvu saņēma divi LG Cinema 3D Smart TV modeļi un Smart PDP TV, savukārt audiovizuālajā ketegorijā – Smart TV Upgrader un iPod skaļruņu dokstacija.