LG jaunās mājas kinozāles sistēmas vēl labākai 3D mājas izklaidei

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstinājis ar četrām jaunām mājas kinozāles sistēmām, kas aprīkotas ar jaunākajām LG 3D skaņas tehnoloģijām. Apvienojot 3D mājas kinozāles sistēmu ar CINEMA 3D Smart televizoru, LG mērķtiecīgi nostiprina savas līdera pozīcijas 3D mājas izklaides jomā.

BH9420PW

Viena no četrām jaunajām 3D skaņas mājas kinoteātra sistēmām tiks iepazīstināta ar plašāku auditoriju 2012.gada pirmajā pusē, savukārt BH9420PW pirmo reizi tika prezentēta jau Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros janvāra sākumā.

“Vai tie būtu televizori vai audio sistēmas, LG turpina piedāvāt visiespaidīgāko 3D mājas izklaidi, kāda ir iespējama,” apgalvo Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment prezidents un izpilddirektors. “Mūsu CINEMA 3D Smart televizoriem tagad pievienojas plašs CINEMA 3D skaņas mājas kinozāles produktu spektrs, kas piedāvā patērētājiem pilnvērtīgu 3D pieredzi, kā arī turpmāku LG līderpozīcijas nostiprināšanos 3D tehnoloģiju jomā.”

BH9420PW ietver 3D Sound Zooming tehnoloģiju, kas pastāvīgi sinhronizē skaņas izeju ar CINEMA 3D attēla vietu un kustību Smart TV ekrānā. Šī 3D Sound Zooming tehnoloģija burtiski ievelk skatītāju darbības epicentrā, tāpat kā notikumi, kas atklājas uz 3D televizora ekrāna. Lai sniegtu skatītājiem vislabāko 3D pieredzi, BH9420PW ir aprīkots ar Smart TV funkcijām.