CES 2012 ietvaros LG iepazīstina ar pasaulē lielāko 3D UD televizoru

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstina ar pasaulē lielāko 3D UD (Ultra Definition) TV. 84 collu televizors apvieno sevī 3D un Smart TV funkcijas, kā arī UD ekrāna tehnoloģiju.

«Ar šo 3D UD televizoru mājas izklaides inovāciju jomā sasniegts jauns līmenis,» saka Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. «Mēs apvienojam visas savas zināšanas par Smart TV un 3D UD TV, laidemonstrētu CES auditorijai, ka LG ir un būs vadošais zīmols mājas izklaides nozarē pasaulē.»

84 collu televizors sniedz vēl labāku attēla kvalitāti ar 8 miljoniem pikseļu, četrreiz lielāku izšķirtspējas kvalitāti (3840×2160) kā jau esošajiem Full HD TV paneļiem, turklāt patīkami pārsteidz arī šī televizora elegantais dizains.

Šī televizora LG Smart TV ekosistēma piedāvā vairāk nekā 1200 aplikācijas, turklāt lietotājiem pieejamas filmas un televīzijas pārraides, sociālie tīkli, kā arī citas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Pateicoties Magic Remote tālvadības pultij, kas atpazīst 4 dažādas komandas – balss atpazīšana (Voice Recognition), pults centrā esošais rullis (Wheel), fiziski žesti (Magic Gestures) un norādīšana (Pointing), televizora lietošana kļuvusi vēl vienkāršāka. Tāpat pieejams arī LG 3D Zone, kas ietver plašu un arvien pieaugošu 3D filmu un televīziju pārraižu kolekciju, turklāt iemīļotās 2D filmas ērti iespējams konvertēt 3D formātā ar īpašo LG satura konvertēšanas rīku.

  • Panasonic

    zeel, bet tas ir un paliek lg….