LG Electronics CINEMA 3D ekrāns – tagad tikai 1 mm plānā ietvarā

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar LG CINEMA SCREEN dizainu, kas jau šogad tiks izmantots arī jaunajos LG CINEMA 3D Smart TV modeļos. Aizraujošu un kvalitatīvu 3D pieredzi tagad būs iespējams novērtēt tikai 1mm plāna televizora ietvarā.

LG LM8600 televizors

“3D pieredze joprojām ir pilnveides procesā un LG arvien tiecas noteikt jaunus nozares standartus,” sacīja Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “Ar mūsu radīto 2012.gada LG CINEMA 3D Smart TV esam spēruši vēl vienu soli uz priekšu.”

LG CINEMA SCREEN dizains uzskatāmi demonstrē LG tehnoloģiju sasniegumus, un tikai 1 milimetru plānais ietvars praktiski nojauc jebkādas 3D attēla robežas, ļaujot gūt teju vai kinoteātrim līdzīgu pieredzi savās mājās.

LG CINEMA SCREEN dizains ir veidots salāgojot to arī ar LG CINEMA 3D brillēm, kas šogad tiks piedāvātas trīs elegantu modeļu variācijās un būs vēl par 20% vieglākas nekā iepriekšējās. Tāpat jaunajos LG CINEMA 3D Smart TV modeļos iekļautas vairākas tehnoloģiju inovācijas – Dual Play atšķirīgai spēļu pieredzei un 3D Sound Zooming iespaidīgiem skaņas efektiem.

Tāpat LG CINEMA 3D Smart TV ietverta arī LG Smart TV funkcionalitāte – ar vairāk nekā 1200 aplikācijām, premium kvalitātes saturu, kā arī konvertācijas rīku, kas tikai ar vienu pults slēdzi ļauj pārvērst 2D saturu 3D saturā, tā padarot 3D satura pieejamību teju vai neierobežotu.

 • Supermigla

  Visi šie raksti ir super. Tiešām patīk šis blogs un tas ir palīdzējis starp TV izvēlēties tieši LG.
  Bet ļoti gribētos uzzināt – kādas orientējoši varētu būt šo 55LM8600 vai 55LM9600 cenas LV?

 • OLED TV notiekti būs dārgs prieks, bet Cinema Screen TV būs pieejams Latvijā, dažādās diognālēs, līdz ar to dažādās cenās.

 • Supermigla

  bet es taču prasu par konkrētiem modeļiem un diognāles izmēru – 55 collas. Jeb jūs kaut kā pavirši lasāt jautājumus. Par OLED neinteresējos. No internetā atrodamajiem aprakstiem secinu ka LM9600 nav OLED. Ja kļūdos tad varbūt tagad kad modeļi ir prezentēti LG pats varētu pacensties un ielikt info par jauno TV modeļu tehniskajiem aprakstiem un to specifikācijām. Un vēlams info par gaidāmajām cenām.

 • Supermigla

  Vai ir iespējams kaut kur noskkatīties LG prezentācijas ierakstu? Vakar drusku nokavēju tiešraidi.

 • LG.com mājas lapā būs ievietoti visa interesējošā informācija par modeļiem, kuri būs pieejami Latvijā. Informācija būs pieejama LG.com īsi pirms televizori būs viekalos. Ja radīsies kādi jautājumi. Droši jautā te, Facebook, Draugiem.lv vai Twitter. Centīsimies noskaidrot un atbildēt. Cena šobrīd nav zināma jaunajiem TV.

 • Prezentācijas ieraksts tiks ievietots YouTube.com/lgbaltic Seko jaunumiem.