Visiem LG mobilajiem telefoniem 50GB par brīvu failu uzglabāšanai “Box”

Nereti dalīšanās ar dažādiem failiem vai to uzglabāšana rada liekas problēmas, kurām atrisinājums patiesībā nekur tālu nav jāmeklē – failu uzglabāšanas un dalīšanās vietne „Box“ piedāvā iespēju uzglabāt informāciju, kas viegli sasniedzama jebkurā brīdī un vietā. Turklāt visiem LG mobilo telefonu lietotājiem, kam ir Android OS 2.1 vai tā jaunāka versija, ir unikāla iespēja uzglabāt failus 50GB apjomā. Atliek vien reģistrēties Box.com līdz 2012.gada 31.martam, lai varētu ļoti ērtā veidā dalīties ar failiem ar konkrētiem cilvēkiem vai jebkuru interesentu, kā arī vienkārši uzglabāt sev nepieciešamu informāciju 50GB apjomā.

LG 50GB pa brīvu Box.Net

„Box“, pilnveidojot pieejamās Android funkcijas, failu uzglabāšanu un dalīšanos ar tiem ir padarījis par vēl ērtāku un noderīgāku. Pirmkārt, tiek piedāvāta iespēja no „Box“ failus lejuplādēt mobilajā telefonā, tādējādi atvieglojot pieeju dažādiem failiem brīžos, kad dators nav tuvumā. Otrkārt, „Box“ ļauj izmantot savas funkcijas arī tad, kad ierīce nav pieslēgta internetam, turklāt arī apjomīgāku failu pievienošana ir kļuvusi daudz ērtāka.

LG Box.net

Lejuplādē „Box“ arī savam LG telefonam līdz 2012.gada 31.martam, lai varētu uzglabāt un dalīties ar informāciju daudz ērtāk!

 • Provals

  Ko mums dod 50GB, ja telefons nedarbojas?

  Man, ja godīgi, esošais Optimus 2X tā ir piegriezies… Met nost zvanus ik pa laikam, ik pa laikam otrā galā neko dzirdēt nevar, restartējas pats no sevis, programmas mēdz visu batariju izsūkt 1-2 stundās. Tāds “provals”… un atbalsts – absolūta nulle! Jau kopš pagājušā gada maija sola atjauninājumu, bet kā nav, tā nav… Un tagad, lai mēs ticētu, ka Q2 būs ICS … nez cik naivam jābūt, lai LG paziņojumiem vēl uzticētos?

 • Ss

  Proval – sen bij laiks aiznest tālruni uz garantijas remontu, ja vien tas ir iegādāts LV un oficiāli. ja ne, tad tur nekādi nevar vainot LG. Kā arī priekš 2X jau sen kā ir atjauninājums – http://www.lgblog.lv/2011/12/08/ka-atjauninat-savu-lg-optimus-2x-viedtalruni-operetajsistemu-uz-android-2-3-os/

  :lol:

 • pērc LG un ienīsti telefonu

  Ss … kāpēc melo? … nav gan 2.3 pieejams!

  Atjauninājums bija kādu nedēļu, tad to noņēma, jo izrādījās, ka izlaists vēl kļūdaināks, kā 2.2.2. Tagad atjauninājums nav pieejams.
  Mana versija ir Tele 2, oficiāls un … jautājums Tev: vai tiešām esi tik naivs un domā, ka telefonu, kurš gļuko, bet darbojas, kāds ņems garantijas remontā? Nav jau tā, ka absolūti neiet, bet visas nepilnības un telefona niķus sasummējot, gribas pret sienu izšķaidīt…

  … tad gan neies, bet garantijas remonts arī nelīdzēs…

 • Optimus 2X īpašnieks

  Tikko uz sava pārbaudīju. Man ir versija 10E (2.2.2). Atjaunināšanas rīks paziņo: “The Cell phone is the latest version already. So you don’t need to update.”

 • Optimus 2X īpašnieks

  Paldies, beidzot atjauninājumu saņēmām…