CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstina ar pasaulē lielāko OLED televizoru

Jaunajā televizorā iekļautas arī tādas LG inovācijas kā 4-krāsu pikseļu (4-Color Pixels) un krāsu toņu dažādošanas (Color Refiner) tehnoloģija, kā arī uzlaboti LG Display OLED paneļi. Turklāt šis LG OLED  televizors būs pieejams par īpaši izdevīgu cenu, salīdzinot ar citiem OLED modeļiem.

OLED televizors

“Cieši sadarbojoties ar LG Display, esam radījuši produktu, kas ne tikai piedāvā visas OLED priekšrocības, bet arī pircējiem draudzīgāku cenu,” uzsvēra Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “OLED ir mājas izklaides nākotne un LG velta visas pūles tam, lai šo tehnoloģiju padarītu plaši pieejamu.”

OLED televizors

LG OLED attēlu no konkurentiem atšķir 4-krāsu pikseļu (4-Color Pixels) un krāsu toņu dažādošanas (Color Refiner) tehnoloģija, kas nodrošina dabisku un realitātei atbilstošu, spilgtu attēlu atveidi. Savukārt ar palielinātu bezgalīgo kontrasta attiecību (Infinite Contrast Ratio), LG OLED televizors teicami atveido pat smalkākās detaļas, pat ja ekrānā redzamā darbība norisinās aptumšotā vidē. Šādas iespējas ar LED un LCD ekrāna paneļiem nebūtu iespējamas. Turklāt LG OLED ekrāni ir pat 1000 reizes ātrāki nekā LED/ LCD.

OLED televizors

LG OLED televizorā tehnoloģiju inovācijas papildina elegants dizains – rāmis ir tikai 4 mm plāns un televizora kopējais svars nepārsniedz 7,5 kilogramus.

  • Platkovsmartins

    man patīk!vismaz LG arī ir soli priekšā citiem tehnoloģiju jomā. Tas priec””ē!