Idejas oriģinālām, paštaisītām Ziemassvētku dāvanām

Vai pirms Ziemassvētku stress par laikus nenopirktām dāvanām ir sācies? Piedāvājam Jums radošu risinājumu šai problēmai – kas gan var būt iepriecinošāks par paštaisītu un oriģinālu dāvanu? Piedāvājam Jums iepazīties ar dažām idejām, kā pagatavot kādu skaistu dāvanu sev mīļajiem cilvēkiem.

1. Rokdarbu cienītājiem patiks ideja par grāmatu, žurnālu, burtnīcu, pavārgrāmatu ievākošanu cietajos vākos. Vāku vari veidot un rotāt kā vien pats vēlies, izmantojot visdažādākos materiālus. Process, kā pagatavot šādu dāvanu, aprakstīts sīkāk šeit.

2. Laba ideja, kā svētku laikā pasniegt vīna pudeli, ir to izrotāt un dekorēt. Šajā gadījumā vīna pudele amizanti „ieģērbta“ zeķē un izrotāta ar atlasa lenti un auskaru, bet, protams, mēs varam būt vēl oriģinālāki un rotāt pudeli pēc saviem ieskatiem – sīkāk par veidošanas procesu lasi šeit.

3. Šajā attēlā ir redzama paštaisīta rokas sprādze, kas pagatavota no caurules gabala, kurš ir nokrāsots ar sudrabainu porcelāna krāsu un dekorēts ar  stikla lodītēm. Piedāvājam noskatīties video, kā tika gatavota šī rokas sprādze un iedrošināt pamēģināt izgatavot kaut ko līdzīgu.

4.Nākamā ideja būtu piemērota cilvēkiem, kuriem patīk gatavot, un, lai vienkāršotu šo procesu, Jūs varat uzdāvināt grozu ar visām gatavošanai nepieciešamajām sastāvdaļām un ēdiena pagatavošanas recepti. Groza vietā var izmantot trauku, kas nepieciešams ēdiena sagatavošanai, piemēram, wok pannu, kurā salikts viss pārējais, kas nepieciešamas, lai pagatavotu Jūsu izvēlēto maltīti.

Ar citām interesantām idejām varat iepazīties šeit.