«LG Electronics» un «PureScreens» laiž klajā muzeju aplikāciju priekš SMART TV

LG  ir pabeidzis darbu pie Smart TV mākslas muzeju aplikācijas, kas ļauj visiem LG 3D CINEMA īpašniekiem baudīt vairāk nekā 600 000 mākslas darbus no Eiropas slavenākajiem muzejiem un galerijām, piemēram, Luvras un Londonas Nacionālās galerijas. Šī TV aplikācija «Muzejs» tika izstrādāta sadarbībā ar Francijas audiovizuālā satura ražotāju «PureScreens».

LG 3D CINEMA TV aplikācija «Muzejs» nodrošina arī iespēju izvēlēties īpašu mākslinieku mākslas darbus vai noteiktu tematiku no aptuveni 200 Eiropas muzejiem un galerijām. Mākslas darbi, kas ir pieejami LG aplikācijā «Muzejs», piedāvā tādu pasaules mēroga mākslinieku darbus kā Leonardo da Vinči, Vincents Van Gogs un  Pjērs Ogists Renuārs.

Katru mēnesi tiks pievienotas četras jaunas izstādes, kas sastāvēs no 40 mākslas darbiem. Katrā izstādē ir iekļauti 10 mākslas darbi, un tās apskates ilgums būs 20 minūtes. Virtuālo izstādi ir iespējams apturēt, lai kādu no mākslas darbiem demonstrētu ilgāku laika sprīdi, bet šis periods nevar būt ilgāks par 24 stundām. Augstas izšķirtspējas (HD) izstādēm tiks pievienoti eksperta audio komentāri angļu un franču valodā.

LG jau ir uzstādījis šo «Muzeja» aplikāciju LG 3D CINEMA Smart televizoriem, kuri tiks pārdoti Eiropas valstīs, bet no 1. decembra šo aplikāciju bezmaksas ir iespējams lejupielādēt LG App Store Lounge.