Biežāk uzdotie jautājumi par 3D TV

1. Kādēļ man ir jālieto brilles un kādēļ tās ir tik dārgas?

Trīsdimensionālu attēlu rada divi atsevišķi attēli, kas ir jāsavieno vienā. Brilles to palīdz izdarīt. Ja tu kādreiz esi bijis uz 3D filmu kinoteātrī, tad tas praktiski ir tas pats – tikai mājas apstākļos. Briļļu cena ir atkarīga no ražotāja pielietotās ražošanas tehnoloģijas. Ir divas dominējošās tehnoloģijas slēgtā tipa (shutter-type) brilles un FRP (Film Patterned Retarder-type) brilles. Slēgtā tipa brillēm ir nepieciešamas baterijas un šāda tipa brilles var maksāt pat 200 ASV dolārus.

Cinema 3D brillesFRP tipa brilles ir tādas ko tev izsniedz kinoteātros, tikai vēl labākas. Tās ir plānākas, vieglākas, tām nav nepieciešama uzlāde, un tās valkāt ir tīrā bauda. Tām ir platāks redzes leņķis un tās ir pieejamas par pārsteidzoši labu cenu.

2. Vai 3D nav kaitīgs manām acīm un vai tas neizraisa galvassāpes?

Daži 3D skatītāji sūdzas par nelabumu, reiboni un acu nogurumu. Daudzas no šīm lietām izraisa ņirboņa – parādība, kas saistīta ar slēgtā tipa brillēm. Tam ir saistība ar ātro kadru maiņu no vienas malas uz otru un starp melno un pamata attēliem. Ilgstoša 3D skatīšanās ar slēgta tipa brillēm var būt kaitīga Jūsu acīm un izraisīt iepriekš minētos simptomus.

FPR tipa brilles nerada ņirboņu gar acīm. Tās ir ērtas un tās var lietot ilgstoši, neietekmējot Jūsu redzes spējas. Starp citu, LEXUM acu klīnika, kas ir labi zināma iestāde Eiropā, testējot LG CINEMA 3D TV, ir apstiprinājusi, ka FPR tipa 3D brilles ir nekaitīgas acīm.

3. Vai patiešām ir daudz 3D satura, ko skatīties?

Atbilde ir viennozīmīgs “jā”. Šo jautājumu uzdod daudzi pircēji. Galu galā, nav lielas jēgas pirkt jauna tipa TV, ja ar tām nav daudz ko skatīties, vai ne?

Tādēļ mēs radījām ko tādu, kas tiek dēvēts par „Neierobežotu 3D” pieredzi. Ar LG CINEMA 3D Smart TV Tev vairs nekad nebūs jāsatraucas par to, ka nav pietiekoši daudz 3D, ko skatīties.

Smart TV menu piedāvā bagātīgu 3D saturu, kas ietver 3D filmas, ekskluzīvus mūzikas video un koncertus. Jūs varat arī pārvērst 2D saturu uz 3D ar lielisko LG konvertēšanas tehnoloģiju, kas pliekanas kinofilmas pārvērš par dzīvīgiem 3D attēliem.