“PCWorld” izvēlas LG Smart TV kā savus favorītus

Kas ir tas, kas cilvēkiem tik ļoti patīk LG CINEMA 3D SMART televizoros? Dzidrais attēls un augstā 3D kvalitāte? Vai ērtās un par pieņemamu cenu pieejamās brilles? Varbūt tieši viedās funkcijas?

Viennozīmīgi nevaram atbildēt katra pircēja vārdā, bet mēs noteikti priecājamies pieskaitīt „PCWorld” mūsu piekritēju lokā! „PCWorld” ir populārākais tehnoloģiju žurnāls, kas nodrošina augsti novērtētu ekspertu viedokļus attiecībā uz jaunākajām tehnoloģijām. Tas ir pieejams vairāk ka 50 valstīs. Pēc tam, kad viņi bija izvēlējušies divus LG CINEMA 3D Smart TV modeļus savam iecienītāko top 5 HDTV priekš 3D skatīšanās saraksta augšgalam (#1 un #3), viņi arī izvēlējās Smart TV platformu. Lasi vairāk par PCWorld iecienītākajiem 3D TV šeit.

PCWorld 42LW650S televizors

Vairums lielāko TV ražotāju piedāvā Smart TV funkcijas augstākās klases TV produktos. Bet, lūk, iemesls, kadēļ LG CINEMA 3D Smart platforma uzrāda tik labus rezulātus testos un tehnoloģiju guru PCWorld tos ierindoja pirmajā vietā – pieredze. „PCWorld” to skaidro sekojoši: „LG Smart TV platforma sniedz labāko Interneta pieredzi.” Mēs pilnībā piekrītam un varam izcelt Magic Motion pults sniegto bezrūpību un ērtības, kas to visu padara vēl labāku, īpaši ar tās vienkāršajām klikšķu kontrolēm, kas piekļuvi Smart TV pakalpojumiem LG CINEMA 3D Smart televizoros padara vēl tīkamāku.

„PCWorld” atzina, ka “Magic Motion” vadības pultij ir ērtāki taustiņi, salīdzinot ar ierastajām pultīm. Cilvēkiem, kuri vēlas klaviatūru, mēs izveidojām par brīvu pieejamu un ērtu QWERTY klaviatūras aplikāciju iOS un Android ierīcēm, kas pulti padara arī par lielisku ierīci sērfošanai internetā.

Mēs ar prieku pieņemam komplimentus! Ja lūkojies pēc jauna televizora, LG CINEMA Smart TV ir jābūt tava saraksta priekšgalā uz izmēģinājumu – Tu nebūsi vīlies.