Visā pasaulē pārdotas jau vairāk nekā 2 miljoni LG Electronics 6 Motion veļas mazgājamo mašīnu

No klajā laišanas brīža 2009.gadā, LG Electronics (LG) 6 Motion veļas mazgājamo mašīnu pārdošanas apjomi visā pasaulē sasnieguši jau 2 miljonus vienību. LG 6 Motion Direct Drive™ (patentēta tiešās piedziņas tehnoloģija) veļas mazgājamās mašīnas pārdotas 2,25 miljonos vienību, ko veido arī 1,25 miljoni veļas mazgājamo mašīnu ar priekšējo ielādi un 1 miljons veļas mazgājamo mašīnu ar augšējo ielādi.

6 Motion veļas mašīna

LG 6 Motion veļas mazgājamā mašīna ar patentēto tiešās piedziņas Direct Drive™ tehnoloģiju tieši savieno motoru ar piedziņu, samazina vibrāciju, troksni un enerģijas patēriņu, kā arī izmazgā apģērbu vēl efektīvāk, katram auduma veidam nodrošinot atšķirīgas mazgāšanas kustības un režīmus.

“LG veļas mazgājamās mašīnas tirgū nostiprinājušas pozīcijas kā inovatīvākās un efektīvākās, turpinot diktēt nozares zelta standartu jau divus gadus” sacīja stāsta LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee).

LG 6 Motion ar sešām dažādām funkcijām – šūpošanu, filtrāciju, berzēšanu, viļāšanu, burzījumu izlīdzināšanu, kā arī pamatmazgāšanu – padara veļas mazgāšanu vēl efektīvāku, nodrošinot optimālāko mazgāšanas veidu katram audumam. Veļas mazgāšanas pulveru un citu līdzekļu nogulšņu izšķīdināšanai, īpaši efektīva ir berzēšanas kustība, kas ievērojami uzlabo veļas skalošanas ciklu. Turklāt saudzējošās mazgāšanas funkcijas, piemēram, filtrācija un šūpošana, izmērcē veļu vienmērīgāk un efektīvāk par tradicionālajiem veļas mazgājamo mašīnu modeļiem, tā aizsargājot jūtīgos vilnas audumus.