LG piedāvā videi draudzīgus TV

LG ir sagādājis patīkamus jaunumus visiem zaļā dzīves veida piekritējiem. Jums vairs nebūs jāsvārstās starp liela TV iegādi, kas varētu šķist pievilcīgāks, un mazāku TV, kura ietekme uz vidi šķiet daudz saudzīgāka.

Ar mūsdienu attīstības tehnoloģijām un nebeidzamajām inovācijām, lielie TV ekrāni nenozīmē lielāku enerģijas patēriņu. Viss, kas Jums jādara, lai pārliecinātos, ka TV ir ekoloģiski draudzīgs, ir jāaplūko tā rāmis. Jums ir jāmeklē Carbon Trust marķējums, kas simbolizē mazāku oglekļa patēriņu. Ja Jūs to pamanāt, tad ziniet, ka kompānija ir apņēmusies produktā vai pakalpojumā samazināt oglekļa emisiju.

videi draudzīgus TV

LG lepojās ar to, ka ir pirmā kompānija Eiropā, kas rūpējās par to, lai uz TV būtu Carbon Trust marķējums. Šāds marķējums ir diviem 3D TV modeļiem – 47LW5500, kas apliecina mūsu apņemšanos samazināt slikto ietekmi uz vidi, sākot ar ražošanu, transportēšanu, sagatavošanu, lietošanu un beidzot ar TV iznīcināšanu. Marķējums arī norāda, ka LG turpinās strādāt pie tā, lai vēl vairāk samazinātu emisiju. Piedāvājam iepazīties ar dažiem apzīmējumiem, kas palīdzēs Jums vieglāk saprast dažādos marķējumus.

Iespaidīgi, vai ne?

Marķējumiem ir īpaša nozīme, jo tie parāda cik svarīgi LG ir videi draudzīgas preces. Un mēs zinām, ka mūsu paterētājiem rūp gan enerģijas taupīšanas jautājumi, gan vide.

Statistikas dati apliecina, ka patērētāji arvien vairāk pievērš uzmanību tam, ko tie iegādājas. Carbon Trust jaunākais pētījums par Lielbritānijas patērētāju iepirkšanās paradumiem liecina, ka 47% no pircējiem labprātāk izvēlas iegādāties preces ar Carbon Trust marķējumu, nekā nemarķētās preces. Kā arī viens no pieciem respondentiem (21%) atbildēja, ka par merķētajiem produktiem ir gatavi maksāt vairāk.

Tagad droši varam izvēlēties lielos TV ekrānus, neuztraucoties par to slikto ietekmi uz vidi.